خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1389/02/19 09:56:00
سرویس صحن
کاتوزیان در جلسه غیرعلنی امروز پیشنهاد داد

تشکیل کمیته بررسی راهکارهای توسعه سرمایه‌گذاری در صنعت نفت

**سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از ارائه پیشنهادی از سوی رییس این کمیسیون در جلسه غیرعلنی امروز مجلس برای تشکیل کمیته‌ای برای بررسی راهکارهای توسعه سرمایه‌گذاری در صنعت نفت خبر داد.

سیدعماد حسینی" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت اظهار داشت: جلسه غیرعلنی امروز مجلس با حضور "مسعود میرکاظمی" وزیر نفت تشکیل شد و در این جلسه وضعیت صنعت نفت کشور و پروژه‌های وزارت نفت بررسی شد.

وی هدف از تشکیل جلسه غیرعلنی امروز را اطلاع یافتن نمایندگان از وضعیت نفت و گاز و عملکرد وزارتخانه نفت عنوان کرد.

سخنگوی کمیسیون انرژی در ادامه گفت: "حمیدرضا کاتوزیان" رئیس کمیسیون انرژی در ابتدای این جلسه توضیحاتی را درخصوص صنعت نفت، میادین مشترک، پروژه پارس جنوبی و درخواست صادرات نفت از سوی کشورهای دیگر ارائه داد.

حسینی خاطرنشان کرد: در این جلسه کاتوزیان درخواست تشکیل کمیته ای متشکل از وزیر نفت، معاون شرکت نفت و نمایندگانی از مجلس را ارائه داد تا در این کمیته بررسی راهکارهای توسعه سرمایه گذاری و تولید نفت و گاز تعیین شود.

سخنگوی کمیسیون انرژی تصریح کرد: میرکاظمی نیز گزارشی از عملکرد وزارت نفت و شرکت نفت و مسائل مطرح شده در مورد قراردادهای گازی توضیحاتی ارائه داد و مقرر شد تا موانع و مشکلات مطرح شده مورد بررسی بیشتر قرار گیرد.

وی همچنین خاطرنشان ساخت: کمیسیون انرژی مباحث مطروحه در جلسه غیرعلنی امروز پیگیری خواهد کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet