ایام محرم 1398
1389/02/19 10:44:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات:

دانشجویان علوم پزشکی درصد بالایی از هوشمندان جامعه را تشکیل می‌دهند

**عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: جشنواره‌های فرهنگی در بومی‌سازی هنر در استان‌ها نقش به سزایی دارند،لذا این امر نباید در حد شعار باقی بماند.

به گزارش ایسنا، سعدالله نصیری با بیان این‌که باید از شعارزدگی در جشنواره‌ها اجتناب کرد، افزود: یکی از راه‌های اجتناب از این امر وارد شدن به عرصه عمل و کاربردی کردن اهداف مد نظر در چشم‌اندازها می‌باشد.

وی خاطرنشان کرد: دانشجویان علوم پزشکی درصد بالایی از هوشمندان جامعه را تشکیل می‌دهند و نقش این قشر در حوزه سلامت بسیار مهم و موجب پیشرفت سلامت جامعه است.

نصیری در خصوص نشریات دانشجویی اظهار داشت: این نشریات با توجه به این‌که با حداقل امکانات و کمترین هزینه منتشر می‌شوند، نتایج ارزنده‌ای را به دنبال دارند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر پیشرفت‌های علمی در حوزه نظری به نحو مطلوبی صورت گرفته و در بخش مقالات نیز ایران نسبت به سایر کشورها مقام دوم را در جهان داراست و این در صورتی است که در حوزه تجربی شرایط مناسبی را نداریم.

دومین جشنواره فرهنگی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور از 29 الی 31 اردیبهشت ماه امسال به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet