خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/02/19 11:06:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس:

همه نمایندگان به لاریجانی اعتماد دارند

**نماینده‌ی مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی، فضای کنونی مجلس را با رییس مجلس همراه دانست و افزود: قطعا آقای لاریجانی در دوره‌ی جدید با رای بالا انتخاب خواهد شد؛ زیرا همه‌ی نمایندگان به وی اعتماد دارند.

حسن ملک‌محمدی، نماینده‌ی مردم دامغان در خانه‌ی ملت در گفت‌وگو با ایسنا، هم‌چنین با مثبت و درخشان ارزیابی‌کردن کارنامه‌ی مجلس، گفت: در مجلسی که تبلور اراده و سلایق اقشار مختلف ملت است، ممکن است بعضی مسائل با مزاج و سلیقه برخی نمایندگان مطابقت نداشته باشد، اما در ارزیابی کلی، نمره‌ی بالایی به هیات رییسه و شخص رییس مجلس می‌دهم.

وی اظهار کرد: از رییس مجلس انتظار داریم در دوره‌ی جدید ریاست با الهام از منویات مقام معظم رهبری در ارتقای مجلس و فعال‌ترکردن کمیسیون‌های تخصصی و تصویب قوانینی که موجب آرامش و عزت اسلامی می‌شود، تلاش کند.

این عضو کمیسیون فرهنگی هم‌چنین درباره عملکرد یک‌ساله‌ی رییس مجلس، گفت: هیات رییسه‌ی مجلس در طول سال گذشته فعالیتی خوب و رییس مجلس نیز که از فکر خلاق در بیان و اقدام برخوردار است، مدیریت خوب و تحسین ‌برانگیزی داشته است.

وی افزود: مجلس نیز از قوت خوبی در بررسی لوایح، قوانین، تصویب بودجه‌ی سال 89، طرح هدفمند کردن یارانه‌ها و رای اعتماد به دولت دهم برخوردار بوده است.

ملک‌محمدی در ادامه با بیان این که «برنامه‌ی پنجم توسعه هم که در دستور کار مجلس قرار گرفته با نظارت و مدیریت در کمیسیون‌ها بررسی خواهد شد» اظهار کرد: امیدواریم در سال همت مضاعف و کار مضاعف، مجلس هم بتواند به صورت مضاعف در همت و کار، ادای تکلیف کند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، هم‌چنین درباره میزان مطابقت اداره مجلس با آیین‌نامه‌ی داخلی آن، افزود: مجلس بر اساس آیین‌نامه داخلی مدیریت شده و هرگاه مختصر فاصله‌ای از آیین‌نامه‌ی داخلی حاصل ‌شده با تذکر نمایندگان و مدیریت رییس مجلس رفع ‌شده است.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet