هفته دفاع مقدس
1389/02/19 11:37:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رییس فراکسیون اقتدار ملی خبر داد

بررسی پیشنهاد اخیر علی مطهری در جلسه امشب فراکسیون

**رئیس فراکسیون اقتدار ملی مجلس با اشاره به جلسه امشب شورای مرکزی این فراکسیون عنوان کرد که در این جلسه مباحث مختلفی همچون انتخابات هیات رئیسه مجلس و هیات رئیسه این فراکسیون و تجمیع انتخابات شوراها و پیشنهاد اخیر علی مطهری مبنی بر نزدیکی دو طیف معتدل اصلاح طلب و اصولگرا، با حضور خود وی مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

به گزارش ایسنا، مهدی سنایی در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس در جمع خبرنگاران خاطر نشان کرد:‌ راهکارهای پیشنهاد اخیر آقای مطهری و این که اساسا امکان چنین مسئله‌ای وجود دارد، در جلسه شورای مرکزی امشب فراکسیون اقتدار ملی مورد بحث قرار خواهد گرفت.

وی در بخشی دیگری از سخنان خود با مثبت کردن ارزیابی عملکرد هیات رئیسه مجلس طی سال گذشته عنوان کرد:‌ البته ما معتقدیم که کارآمدتر کردن مجموعه مجلس از طریق هیات رئیسه نیاز به تغییرات و اصلاحات آیین‌نامه‌یی دارد که فراکسیون اقتدار ملی در این راستا تاکنون 50 پیشنهاد ارائه کرده است.که ما امیدواریم این پیشنهادات در دستور کار مجلس قرار گیرد.

سنایی با اظهار ناخشنودی از این‌که برگزاری جلسات کمیسیون آیین‌نامه مدتی است، تحت الشعاع سایر مسائل قرار گرفته است عنوان کرد: علیرغم گذشت دو سال ازکار مجلس هشتم ما معتقدیم اصلاحات آیین نامه‌یی مجلس می‌تواند در کارآمدتر کردن مجلس موثر باشد که این مسئله تا حدود زیادی به هیات رئیسه برمی‌گردد که این موارد امشب در جلسه شورای مرکزی فراکسیون مورد بحث قرار خواهد گرفت.

رئیس فراکسیون اقتدار ملی مجلس همچنین خاطر نشان کرد:‌ پس از جلسه امشب، این فراکسیون نظر خود را در خصوص این که برای انتخابات هیات ریئسه کاندیدایی معرفی کند یا خیر، همچنین احتمال حمایت مجدد این فراکسیون از ریاست علی لاریجانی را اعلام خواهد کرد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet