هدر موبایل
1389/02/19 12:12:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده مردم قروه:

لاریجانی با اکثریت آراء ابقا می‌شود

**نماینده مردم قروه در خانه ملت از نقاط قوت رییس مجلس را پرکردن آنچه خلا برخی بخش‌های دیپلماسی کشور خواند برشمرد و افزود: با توجه به وجود برخی ضعف‌ها در حوزه‌های دیپلماتیک، مجلس با درایت و تلاش آقای لاریجانی در حل مشکلات دیپلماسی بین ایران و کشورهای دیگر، به راحتی این خلا را پر کرده است.

سیدعماد حسینی، عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با ایسنا، در آستانه انتخابات هیات‌رییسه مجلس درباره عملکرد این بخش اظهارکرد: با توجه به گذشت دو سال از عمر مجلس هشتم و مشخص شدن نقاط ضعف و قوت اعضای هیات‌رییسه، تنها احتمال تغییرات جزئی در ترکیب آن وجود دارد.

وی افزود: با توجه به مدیریت همگن و بادرایت و فهم سیاسی بالای رییس مجلس در مورد مسائل مختلف اجرایی نظام، وی با اکثریت قاطع آرا ابقاء می‌شود.

نماینده مردم قروه در عین حال با بیان این‌که در بعضی از امور جزئی مشکلاتی وجود دارد که حل خواهند شد، گفت: اما به طور کلی در شرایط فعلی گزینه‌ای بهتر از آقای لاریجانی نداریم و بعید می‌دانم فرد دیگری بتواند اکثریت آرای نمایندگان مجلس را کسب کند.

حسینی خاطرنشان کرد: با توجه به انتظاراتی که در داخل و خارج از مجلس وجود داشت، عملکرد رییس و هیات‌رییسه مجلس در تصویب قوانین مهمی مانند هدفمندکردن یارانه‌ها، رای اعتماد به وزرا و نظارت بر فعالیت‌های اجرایی سازمان‌ها مثبت ارزیابی می‌شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در پایان اظهار کرد: تقریبا هر فردی نسبت به بعضی از مواد آیین‌نامه تصویر متفاوتی در ذهن دارد، اما هیات‌رییسه در رعایت آیین‌نامه‌ داخلی مجلس به خوبی عمل کرده است.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet