هدر اصلی
1389/02/19 12:49:00
سرویس فراکسیون ها
مهدی سنایی خبر داد

بررسی انتخابات هیات رییسه مجلس در فراکسیون اقتدار ملی

**"مهدی سنایی" از بررسی طرح "علی مطهری" مبنی بر نزدیک شدن دو طیف اصلاح طلب و اصولگرا در جلسه امشب فراکسیون اقتدار ملی خبر داد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و عضو فراکسیون اقتدار ملی در حاشیه جلسه علنی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران درخصوص جلسه امشب شورای مرکزی این فراکسیون اظهار داشت: در این جلسه مباحثی مانند انتخابات هیات رئیسه مجلس و فراکسیون و تجمیع انتخابات شوراها و ریاست جمهوری و پیشنهاد اخیر علی مطهری مبنی بر نزدیک بودن دو طیف اصلاح طلب و اصولگرا و امکان دستیابی به این هدف با حضور وی بحث و بررسی می شود.

سنایی با بیان اینکه عملکرد هیات رئیسه مجلس در سال گذشته مطلوب بوده است گفت: البته معتقدیم کارآمد کردن مجموعه مجلس از طریق هیات رئیسه نیاز به تغییرات و اصلاحات آیین نامه دارد.

رئیس فراکسیون اقتدار ملی اظهار داشت: در این راستا فراکسیون اقتدار ملی تاکنون 50 پیشنهاد ارائه کرده است که امیدواریم در دستور کار مجلس قرار گیرد.

سنایی با ابراز ناخرسندی از اینکه جلسات کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس تحت الشعاع سایر مسائل قرار گرفته است خاطرنشان کرد: علیرغم گذشت 2 سال از کار مجلس هشتم معتقدیم اصلاحات آیین نامه ای در شیوه کار مجلس می تواند در کارآمدکردن مجلس موثر و مفید باشد که این مساله تا حدود زیادی به هیات رئیسه بازمی گردد و در جلسه مرکزی فراکسیون اقتدار ملی نیز مورد بحث قرار خواهد گرفت.

سنایی اظهار داشت پس از جلسه امشب فراکسیون اقتدار ملی این فراکسیون فراکسیون نظر خود را در مورد اینکه برای هیات رئیسه کاندیدایی معرفی نماید یا خیر و نیز احتمال حمایت مجدد از علی لاریجانی اعلام خواهد کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet