هدر موبایل
1389/02/19 11:42:00
سرویس سیاسی
به منظر شرکت در نشست اضطراری کمیته اجرایی اتحادیه مجالس اسلامی

رییس مجلس عازم ترکیه شد

**رییس مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به منظر شرکت در نشست اضطراری کمیته اجرایی اتحادیه مجالس کشورهای عضو سازمان کنفرانس اسلامی در ارتباط با آثار خطر احداث شهرک های جدید توسط اسرائیل در قدس، تهران را به مقصد آنکارا ترک کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "علی لاریجانی" ظهر امروز یکشنبه 19 اردیبهشت ماه به منظور انجام سفری سه روزه با بدرقه "محمدرضا باهنر" نایب رییس مجلس و "علاءالدین بروجردی" رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی راهی ترکیه شد.

در این نشست علاوه بر رییس مجلس شورای اسلامی و رییس مجلس ترکیه، روسای مجالس کشورهای اندونزی، سوریه، اوگاندا، عربستان، ترکیه، کامرون و بورکینافاسو نیز حضور دارند.

لاریجانی در این سفر علاوه بر حضور در نشست اضطراری کمیته اجرایی اتحادیه مجالس کشورهای عضو سازمان کنفرانس اسلامی، با مقامات بلندپایه ترکیه و همچنین تعدادی از اعضای مجالس کشورهای عضو سازمان کنفرانس اسلامی نیز دیدار و گفت‌وگو خواهد کرد.

در این سفر علی‌اکبر آقایی نماینده‌ سلماس و رییس گروه دوستی ایران و ترکیه، اسماعیل کوثری نماینده تهران و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، فریدون حسنوند نماینده‌ اندیمشک و شاهرخی رییس کمیسیون قضایی لاریجانی را همراهی می‌کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet