ایام محرم 1398
1389/02/19 13:30:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رهبر:

قوه قضائیه باید به شکایت نمایندگان رسیدگی‌کند

**رئیس فراکسیون روحانیون مجلس از دستگاه قضایی به دلیل رسیدگی به شکایت یک زن بهایی صهیونیست و بی توجهی به شکایت ۲۰۰ تن از نمایندگان ملت از سران فتنه انتقاد کرد.

به گزارش فارس، حجت الاسلام محمد تقی رهبر نماینده اصفهان و رئیس فراکسیون روحانیون مجلس در حاشیه جلسه علنی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: قوه قضائیه سران فتنه را به دستگاه قضا فرا نخواند اما به اعتبار شکایت یک زن بهایی صهیونیست، مدیر مسئول کیهان را محاکمه کرد.

وی افزود: اخیرا نیز مدیر مسئول روزنامه جوان به خاطر شکایت یکی از سرکردگان جریان فتنه احضار شد ولی نسبت به شکایت 200 نماینده مجلس از سران فتنه عکس العملی نشان داده نشد.

رئیس فراکسیون روحانیون مجلس اظهار داشت: نمایندگان به این نوع عملکرد قوه قضائیه اعتراض دارند و قوه قضائیه باید باید پاسخگو عملکرد خود و رها کردن سران فتنه و در افتادن با نیروهای متعهخد باشد.

حجت الاسلام رهبر افزود: قوه قضائیه سنگ‌ها را بسته و سگ‌ها را در جامعه رها کرده و شکایت نمایندگان از سران فتنه که جای آنها بالای چوبه دار است پیگیری نکرده است.

وی ادامه داد: قوه قضائیه باید حتی خارج از نوبت به شکایت نمایندگان رسیدگی و حداقل سران فتنه را احضار و از آنها سئوال می‌کرد اما در این خصوص اقدامی صورت نگرفته است و ما نسبت به این مسئله انتقاد داریم.

رئیس فراکسیون روحانیون مجلس با طرح درخواست دیدار اعضای این فراکسیون به رئیس قوه قضائیه گفت که این موضوع را در این دیدار پیگیری خواهد شد تا اگر ملاحظاتی وجود دارد نمایندگان از آن باید مطلع شوند.

حجت الاسلام رهبر افزود: اینکه یک زن بهایی زیر چتر جنایتکاران از کیهان شکایت و دستگاه قضایی به موضوع رسیدگی می‌کند نشانگر عدالت نظام است.

وی در عین حال خاطرنشان کرد: عدالت یک طرفه نمی‌شود و قوه قضائیه باید به شکایت نمایندگان ملت از سران فتنه نیز رسیدگی کند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet