خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/02/19 13:34:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رسایی:

رسانه‌های انقلابی به دلیل عمل به وظیفه ذاتی خود به دادگاه احضار می‌شوند

**عضو هیئت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس از نامه جمعی از نمایندگان ملت به رئیس دستگاه قضا در اعتراض به احضار مسئولان رسانه‌های افشاکننده جریان فتنه خبر داد.

به گزارش فارس حجت الاسلام والمسلمین حمید رسایی نماینده مردم تهران و عضوی هیئت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه علنی امروز یکشنبه مجلس با حضور در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی در خصوص شکایت برخی از سران فتنه رسانه‌های انقلابی و افشا کننده جریان برانداز پس از انتخابات گفت: با توجه به اینکه در آستانه سالگرد فتنه و کودتای ناکام شکست خورده پس از انتخابات هستیم متاسفانه شاهدیم که برخی رسانه های انقلابی و مردمی که در ایام فتنه با روشنگری در ایجاد بصیرت کمک کردند و چهره اصلی سران فتنه را نشان دادند از سوی دستگاه قضایی احضار شده‌اند.

وی سپس تاکید کرد: البته باور ما این است که این اتفاق در گوشه‌ای از دستگاه قضا رخ داده است و قطعا کلیت این دستگاه و به ویژه ریاست آن موافق ایجاد تنفس مصنوعی به جریان فتنه نیست.

رسایی در ادامه از ارسال نامه‌ای 80 تن از نمایندگان ملت خطاب به آیت الله لاریجانی در اعتراض به برخی احضار رسانه‌های افشا کننده جریان فتنه خبر داد و گفت: تاکنون این نامه را 80 تن از نمایندگان امضاء کرده‌اند و تا روز سه شنبه این امضاء‌ها افزایش خواهد یافت و سپس متن کامل آن منتشر می‌شود.

وی ادامه داد: در این نامه عمدتاً نمایندگان امضا کننده به روند این اقدام قوه قضائیه اعتراض کرده‌اند چرا که با توجه به اینکه میلیون‌ها امضا در شکایت از موسوی ثبت شده و بیش از 140 نماینده ملت از وی شکایت کرده‌اند‌ هنوز این شکایت‌ها به نتیجه نرسیده اما شاهدیم که رسانه‌های انقلابی به دلیل عمل به وظیفه ذاتی خود احضار می‌شوند که این امر بر خلاف عدالت است.

عضو ارشد فراکسیون انقلاب اسلامی متذکر شد که اگر این رسانه‌ها چهره اصلی سران و جریان فتنه نمی‌داد، باید مورد محاکمه و مواخذه قرار می‌گرفت.

رسایی در خاتمه گفت که برخی از نمایندگان ملت قرار است در مراسمی از طرف ملت ایران از رسانه‌های که جریان فتنه را افشا کرده‌اند و مورد شکایت آنها قرار گرفته‌اند تقدیر و تشکر به عمل بیاورند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet