هدر اصلی
1389/02/19 13:21:00
سرویس کمیسیون ها
محمدتقی رهبر: در دیداری با رییس قوه قضاییه

احضار مدیران مسئول کیهان و جوان را پیگیری می‌کنیم

**رییس فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی با انتقاد از احضار مدیران مسئول برخی رسانه‌ها، از پیگیری این موضوع در دیداری با رییس قوه قضاییه خبر داد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "محمدتقی رهبر" در حاشیه جلسه علنی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران ‌گفت: ما به عملکرد قوه‌ قضاییه انتقاد داریم که مدیر مسوول کیهان را به شکایت یک مزدور بیگانه محاکمه می‌کند، اما در مقابل خواست نمایندگان مجلس برای محاکمه‌ سران فتنه هیچ عکس‌العملی نشان نمی‌دهد.

وی افزود: من از طرفی شنیده‌ام که مدیر مسوول روزنامه جوان به شکایت یکی از سرکرده‌های فتنه احضار شده است. حالا سوال می‌کنم شما با مدیر مسوول کیهان و جوان در می‌افتید، اما جنایتکاران را در جامعه رها می‌کنید؟

رییس فراکسیون روحانیون مجلس ، با بیان این‌که شکایت مجلس باید در نوبت و یا حتی خارج از نوبت در دستگاه قضایی رسیدگی شود، خواستار پاسخگویی قوه‌ قضاییه در این باره شد و ادامه داد: مدیر مسوول متعهد کیهان به اعتبار شکایت یک زن بهایی و وابسته و مزدور اجنبی محاکمه شده، اما سران فتنه که جایشان بالای چوبه‌ دار است، رها شده‌اند.

وی از پیگیری این موارد در دیداری با رییس قوه قضاییه خبر داد و گفت: البته شاید آنها هم جهاتی را برای این موضوع در نظر گرفته باشند.

نماینده اصفهان در پاسخ به اینکه مگر قانون شرایط مساوی برای شکایت یک زن بهایی یا نمایندگان مجلس در نظر نگرفته، تصریح کرد: این‌که یک زن بهایی زیر چتر بیگانگان از کیهان شکایت می‌کند و به آن رسیدگی می‌شود، نشان‌دهنده عدالت نظام است و به این سبک عمل کردم قوه قضاییه اعتقاد داریم.

وی با تاکید بر اینکه البته براساس قانون اساسی همه به یک صورت و یکسان هستند و عدالت نباید یکطرفه باشد، با اشاره به شکایت برخی نمایندگان از سران فتنه که آبروی نظام را برده‌اند، تصریح کرد: واقعا جای سوال و تعجب دارد چرا 200 نماینده درخصوص احضار سران فتنه قوه قضائیه بی توجه است.

رهبر تاکید کرد در این مورد نیز قوه‌ قضاییه می‌بایست متهم را احضار و به شکایت نمایندگان رسیدگی می‌کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet