حلول ماه ربیع الاول
1389/02/19 14:31:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مرندی در ملاقات با نماینده سازمان جهانی بهداشت:

ایران پیشرفت‌های مناسبی در مقابله با بیماری‌ها و بهبود شرایط بهداشت و سلامت داشته‌است

**نماینده‌ی سازمان جهانی بهداشت در ایران صبح امروز با دکتر علیرضا مرندی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش ایسنا، در این دیدار ابتدا مرندی به تشریح پیشرفت‌های حاصل در زمینه‌ی بهداشت وسلامت در جمهوری اسلامی ایران پرداخت و گفت: در جمهوری اسلامی ایران پیشرفت‌های مناسبی در مقابله با بیماری‌ها و بهبود شرایط بهداشت و سلامت به وجود آمده است.

وی در ادامه با اشاره به برنامه‌ی توسعه هزاره سازمان ملل به ویژه در بخش بهداشت و سلامت جوامع افزود: مجلس شورای اسلامی از هرگونه کمک به تحقق این اهدف در جمهوری اسلامی ایران و انتقال تجارب مربوطه به سایر کشورها استقبال می‌کند.

در ادامه‌ی این دیدار همچنین نمایند‌ه‌ی سازمان جهانی بهداشت نیز گفت: از تلاش‌های صورت گرفته در جمهوری اسلامی ایران در زمینه‌ی توسعه‌ی زیر ساخت‌های بهداشت و سلامت اطلاع دارم و هماهنگی مناسب بین بخش‌های مختلف در زمینه‌ی تحقق اهداف مهم و قابل اعتناست. وی با اشاره به برنامه و اهداف توسعه هزاره‌ی سازمان ملل به ویژه در بخش بهداشت و سلامت گفت: مجلس شورای اسلامی می‌تواند در زمینه‌ی تحقق این اهداف و بسترسازی مناسب برای اجرای آن توسط دولت نقش بسیار سازنده‌ای ایفا نماید.

در این راستا مقرر گردید یک جلسه‌ی هماهنگی و هم اندیشی پیرامون راه‌های نیل به اهداف توسعه‌ی هزاره تا سال 2015 میلادی با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی و روسای کمیسیونها و فراکسیونهای ذی‌ربط در این خصوص برگزار گردد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet