ایام محرم 1398
1389/02/19 14:35:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون اجتماعی:

دستگاه‏های اجرایی نتوانسته‏اند در ابعاد علمی از دانشجویان بهره بگیرند

**عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: جشنواره فرهنگی دانشجویان نمونه بارز همت مضاعف و کار مضاعف است.

به گزارش ایسنا، هادی مقدسی با بیان این‌که واحدهای آموزشی و پژوهشی دانشگاه باید با کمک دستگاه‏های اجرایی در رفع تنگناهای موجود در بحث پایان نامه‏های دانشجویی تلاش کنند، افزود: دانشجویان باید سعی کنند در پایان نامه‏های خود مسائل روز جامعه را بررسی کنند تا بتوان از آنها در رفع مشکلات فعلی استفاده کرد.

وی به برگزاری دومین جشنواره فرهنگی دانشجویان دانشگاه‏های علوم پزشکی کشور در مشهد اشاره کرد و اظهار داشت: دانشجویان ایرانی از نبوغ بالایی برخوردار هستند و برگزاری این جشنواره‏ها می‏تواند در جهت فرهنگی سازی این قشر موثر باشد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در خصوص عدم توجه به نشریات دانشجویی خاطرنشان کرد: اگر نشریات به سمت مسائل علمی و فعالیت‏های تحقیقاتی گرایش پیدا کنند، میل و رغبت به مطالعه در خواننده افزایش می‏یابد. از قشر دانشگاهی نیز انتظار می‏رود که نسبت به محتوای این نشریات، اقدام موثرتری را انجام دهند.

مقدسی افزود: همت مضاعف نیازمند عشق و تلاش است و اگر بتوانیم این ویژگی‏ها را در دانشجویان تقویت کنیم، آمادگی این قشر در مقابله با هجوم بیگانگان افزایش می‏یابد.

وی با اشاره به رسالت دانشجویان در تحقق بخشیدن به آرمان‏های انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: دانشجویان در انجام رسالت خود هیچگونه تاخیری نداشته‏اند، اما دستگاه‏های اجرایی نتوانسته‏اند به نحو مطلوبی در ابعاد علمی از این قشر بهره بگیرند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet