هدر موبایل
1389/02/19 16:27:00
سرویس سیاسی
یک نماینده مجلس پاکستان:

آمریکا باید دست از سلطه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌جویی بردارد

**یک نماینده مجلس ملی پاکستان تاکید کرد آمریکا باید قدرت هسته‌ای کشورها را به رسمیت بشناسد.

به گزارش خانه ملت به نقل از روزنامه دیلی‌تایمز پاکستان، اعظم حیات خان، با بیان اینکه آمریکا درصدد این است که خود تنها قدرت هسته‌ای درجهان بماند، تاکید کرد دولت آمریکا باید کشورهای دیگر از جمله ایران و کره‌شمالی را جز کشورهایی بداند که قدرت استفاده از برنامه هسته‌ای را دارند

این نماینده مجلس ملی پاکستان تاکید کرد: آمریکا به این دلیل با برنامه هسته‌ای ایران مخالفت می کند که می‌خواهد سیاست خارجی یکجانبه خود را به کشورهای جهان تحمیل کند.

وی همچنین گفت: بر اساس  دکترین هسته‌ای، آمریکا تاکید دارد که درپی حفظ صلح و آرامش جهانی  و کاهش سلاح هسته‌ای هستند درحالی که این برخلاف واقعیت است و حمله به عراق وافغانستان و حمایت‌های مکرر از اسرائیل، نمایانگر این موضوع است .

عضو مجلس ملی پاکستان تاکید کرد: تهدید از سوی آمریکا نشان می‌دهد که این کشور به تعهدات بین‌المللی خود پایبند نیست و شعارهای صلح دوستی بی‌پایه آنها موید آن است که این کشور دشمن صلح  و دوستی است.

وی درادامه تاکید کرد که ایران بارها اعلام کرده است که برنامه هسته‌ای‌اش درراستای اهداف صلح‌آمیز است، اما آمریکا تاکنون سعی کرده برنامه هسته‌ای ایران را تهدیدآمیز جلوه دهد که البته موفق نبوده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet