خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/02/19 16:18:00
سرویس سیاسی
یوسفیان در گفتگو با خانه ملت

عملکرد رییس مجلس بسیار موفق‌آمیز است

**چهره شاخص اقتصادی مجلس گفت: علی لاریجانی رییس مجلس عملکرد بسیار موفق در ریاست مجلس داشته و عالی ترین نمره را در مدیریت مجلس می گیرد.

عزت الله یوسفیان نماینده آمل در مجلس در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به وظایف هیات رییسه مجلس گفت: بعضی از وظایف هیات رییسه مرتبط با همه اعضا و نمایندگان است و بعضی از وظایف مربوط به نوع مسئولیت در هیات رییسه است، گفت: علی لاریجانی به عنوان رییس مجلس هم در وظایف شخصی به عنوان رییس مجلس و هم در وظیفه مربوط به کل هیات رییسه و نمایندگان موفق عمل کرده و کارنامه درخشانی در این زمینه دارد.

وی تجارب و قدرت مدیریت لاریجانی را از دلایل موفقیت وی در مجلس ذکر کرد و اظهار داشت: لاریجانی مدتی در شورای عالی امنیت ملی حضور داشتند، که علاوه بر آن مدیریت های مختلفی را تجربه کردند که این مدیریت در واقع به موفقیت ایشان در مجلس کمک کرده است؛ همچنین مذاکرات آقای لاریجانی در بحث هسته ای و مذاکره با گروه 1+5 و البرادعی دبیرکل آژانس بین المللی همواره از موضع قدرت بوده که این امر بر مقبولیت لاریجانی افزوده است.

نماینده آمل در مجلس با بیان اینکه لاریجانی توانست بیش از 70 درصد آرای مردم قم که بخش زیادی از آن آرا مربوط به علما، مراجع تقلید و روحانیون است را به خود اختصاص دهد، گفت: ما در مجلس هیچ دوره را سراغ نداریم که ریاست مجلس در انتخابات هیات رییسه هیچ رقیبی نداشته باشد و همین موضوع نشان می دهد که یک اجماع کلی در مورد مدیریت ایشان در مجلس وجود دارد.

یوسفیان تاکید کرد: از آنجا که لاریجانی بر نحوه مدیریت در مجلس اشراف دارد، با وجود ایشان در مجلس نماینده ای حاضر به رقابت با وی نیست چرا که ریاست ایشان بر مجلس معین شده است.

وی با اشاره به مقبولیت لاریجانی در بین مردم تاکید کرد: مدیریت خوب ایشان در مجلس باعث شده تا از یک محبوبیت و مقبولیت خاصی هم در بین مردم برخوردار شود و ملت ایران همواره خادمان خود را به خوبی شناسایی کرده و قدردان آنها هستند.

عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس تصریح کرد: اگر ما دوران مدیریت مجلس در هفت دوره گذشته را در نظر بگیریم و آن را با دوران مدیریت مجلس هشتم مقایسه کنیم به خوبی در می یابیم که دوران آقای لاریجانی بهترین دوره اداره مجلس بوده و مدیریت ایشان عالی ترین نمره را می گیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet