خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/02/19 17:14:00
سرویس سیاسی
مقیمی در گفتگو با خانه ملت

مقبولیت هیات رییسه نشان از موفقیت آنها دارد

**عضو فراکسیون اکثریت مجلس با بیان اینکه هیات رییسه در اداره مجلس خوب عمل کرده است، گفت: مقبولیت هیات رییسه نشان از موفقیت آنها دارد.

احمد علی مقیمی نماینده بهشهر در مجلس در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به عملکرد 2 ساله هیات رییسه مجلس گفت: هیات رییسه طوری عمل کرده که رضایت نمایندگان را بدست آورده و در واقع کارنامه خوبی درنزد ملت و افکار عمومی و نمایندگان ملت دارد.

وی افزود: رعایت آیین نامه داخلی مجلس و توجه به قانون دخالت ندادن گرایشهای سیاسی در اداره مجلس و توجه به منافع ملی و خدمت رسانی به مردم از جمله اهداف هیات رییسه در اداره مجلس بوده و همین امر هم باعث موفقیت آنها شده است.

عضو فراکسیون اکثریت مجلس با بیان اینکه مجلس در 2 سال گذشته همواره سعی کرده تا تعامل با دولت را سرلوحه کار خود قرار دهد، تصریح کرد: رای به کابینه دولت دهم، همراهی و همکاری با دولت، تصویب لوایح ارائه شده از سوی دولت به مجلس و به خصوص تامین نظر دولت در بررسی لایحه هدفمندکردن یارانه ها، همگی نشانه همکاران مجلس با دولت بوده است.

مقیمی اضافه کرد: مجلس همواره در پی تقویت دولت بوده و اگر نقدی بر عملکرد دولت شده نقد دلسوزانه و برای پیشرفت امور بوده است.

وی تصریح کرد: مجلس هشتم نیمی از دوره خود را سپری کرده و هنوز 2 سال از دوره مجلس باقیمانده که قطعاً تا پایان دوره مجلس شاهد خدمات بیشتر مجلس در عرصه های مختلف خواهیم بود.

وی با اشاره به عملکرد کمیسیونهای تخصصی مجلس گفت: کمیسیونهای مجلس نیز در 2 سال گذشته کارنامه موفقی داشته و تمام تلاش آنها بهتر شدن وضعیت امور بوده و ما شاهد بودیم که طرحها و لوایح با کار کارشناسی به صحن مجلس ارجاع می‌شد قطعاً در همین راستا حرکت خواهند کرد. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet