خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/02/19 19:51:00
سرویس فراکسیون ها
قنبری به خانه ملت خبر داد:

کمیته ارزیابی عملکرد هیات رئیسه در فراکسیون اقلیت

**سخنگوی فراکسیون اقلیت مجلس گفت: باتوجه به انتخابات هیات رئیسه مجلس در روزهای آینده، کمیته ای از فراکسیون اقلیت عملکرد هیات رئیسه را بررسی می کند.

داریوش قنبری نماینده ایلام در مجلس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به جلسه بعدازظهر امروز فراکسیون اقلیت مجلس و با بیان اینکه چهار موضوع در دستور کار قرار داشت، گفت: اولین موضوع سومین انتخابات هیات رئیسه مجلس که در پنجم خرداد امسال برگزار می شود بود که پس از بحث و بررسی قرار شد تا کمیته ای متشکل از تعدادی از اعضا فراکسیون عملکرد هیات رئیسه را بررسی و نتیجه را به فراکسیون اعلام کند.

وی با بیان اینکه اعضای کمیته تا روز سه شنبه انتخاب می شوند، افزود: این کمیته تا روز یکشنبه باید گزاش خود را تهیه کند که پس از آن فراکسیون نظر نهایی خود را درخصوص انتخابات هیات رئیسه مجلس در سال سوم اعلام خواهد کرد.

سخنگوی فراکسیون اقلیت مجلس بررسی آخرین وضعیت پرونده هسته‌ای و نتایج سفر محمود احمدی نژاد به اجلاس بین المللی بازنگری معاهده ان.پی.تی را دیگر دستور کار فراکسیون ذکر کرد و اظهار داشت: قرار شد تا هرگونه تصمیم گیری در این زمینه با در نظر گرفتن منافع ملی ما باشد.

قنبری گفت: همچنین موضوع زندانیان پس از انتخابات و احکامی که برای آنها صادر شده در جلسه مورد بررسی قرار گرفت و قرار شد تا مسائل آنان از طریق قوه قضائیه پیگیری شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet