حلول ماه ربیع الاول
1389/02/19 13:53:00
سرویس بین الملل

دیدار نماینده سازمان جهانی بهداشت با مرندی

**"آمبروجیو ماننتی" نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران صبح امروز یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه با "علیرضا مرندی" عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار مرندی به تشریح پیشرفت های حاصل در زمینه بهداشت و سلامت در جمهوری اسلامی ایران پرداخت و گفت: در جمهوری اسلامی ایران پیشرفت مناسبی در مقابله با بیماریها و بهبود شرایط بهداشت و سلامت به وجود آمده است.

وی در ادامه با اشاره به برنامه توسعه هزاره سازمان ملل به ویژه در بخش بهداشت و سلامت جوامع افزود: مجلس شورای اسلامی از هرگونه کمک به تحقق این اهداف در جمهوری اسلامی ایران و انتقال تجارب مربوط به سایر کشورها استقبال می کند.

در ادامه این دیدار همچنین "آمبروجیو ماننتی" نماینده سازمان جهانی بهداشت در کشورمان نیز گفت: از تلاشهای صورت گرفته در جمهوری اسلامی ایران در زمینه توسعه زیرساختهای بهداشت و سلامت اطلاع دارم و هماهنگی مناسب بین بخش های مختلف در زمینه تحقق اهداف مطمح نظر بسیار مهم و قابل اعتناست.

وی با اشاره به برنامه و اهداف توسعه هزاره سازمان ملل به ویژه در بخش بهداشت و سلامت گفت: مجلس شورای اسلامی می تواند در زمینه تحقق این اهداف و بسترسازی مناسب برای اجرای آن توسط دولت نقش بسیار سازنده ای  ایفا نماید. در این راستا مقرر گردید یک جلسه هماهنگی و هم‌اندیشی پیرامون راههای نیل به اهداف توسعه هزاره تا سال 2015 میلادی با حضور رییس مجلس شورای اسلامی و روسای کمیسیون ها و فراکسیونهای زیمرض در این خصوص برگزار گردد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet