حلول ماه ربیع الاول
1389/02/20 10:18:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محمدرضا خباز نماینده کاشمر:

اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها در سطح کلان باید با دقت نظر و کارشناسی بیشتری همراه باشد

**سخنگوی کمیسیون اقتصاد با اشاره به اینکه دقت نظر و حوصله دولت در بررسی مراحل اجرای قانون هدفمند سازی یارانه ها ستودنی است گفت: اجرای قانون هدفمندسازی یارانه ها به صورت آزمایشی در سه استان کوچک کشور موجبات شناسایی نقاط ضعف و قوت این قانون را فراهم می کند تا در صورت اجرای این قانون در سطح کلان، با مشکلات اقتصادی کمتری مواجه شدیم.

محمدرضا خباز نماینده کاشمر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به اجرای آ‍زمایشی قانون هدفمندسازی یارانه ها در سه استان ایلام،خراسان شمالی و گیلان گفت: این اقدام دولت بسیار با ارزش و ستودنی است چرا که اجرای قانون هدفمندسازی یارانه ها در سطح کلان باید با صبر و حوصله و دقت نظر و کارشناسی بیشتری همراه باشد. چون کارهای عجولانه و بررسی نشده شیرینی اجرای این قانون را به کام مردم و اقتصاد جامعه تلخ می کند.

وی با بیان اینکه پروژه های کلان باید ابتدا به صورت پایلود ( آزمایشی ) اجرایی گردد اظهار داشت:درهمه جای دنیا پروژه های کلان ابتدا به صورت نمونه در منطقه ای کوچک به منظور بررسی نقاط ضعف و قوت پیاده می شود و سپس بعد از مشخص شدن معایب و محاسن آن به صورت کلان اجرایی می گردد.

سخنگوی کمیسیون ضمن قدردانی از دقت نظر دولت در اجرای قانون هدفمندسازی یارانه ها گفت: اجرای دقیق و کارشناسی شده قانون هدفمندسازی یارانه ها زمینه رشد و نشاط و اقتصادی کشور را فراهم می سازد و جامعه را از معایب احتمال اجرای این قانون مصون خواهد داشت.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet