هدر موبایل
1389/02/20 11:19:00
سرویس اقتصادی
نماینده تنکابن و رامسر:

قانون هدفمندکردن یارانه ها هیچ بعد ضعفی ندارد

**نماینده مردم تنکابن و رامسر در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد به باور من اجرای قانون هدفمندی یارانه هیچ بعد منفی ندارد.

"ابوالفتح نیکنام" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت در پاسخ به این پرسش که تاثیر هدفمندکردن یارانه ها بر بخش صنایع را چگونه ارزیابی می کنید، گفت: من به عنوان موافق این طرح، اجرای قانون هدفمندکردن یارانه را برای آینده کشور مثبت تلقی می کنم.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در عین حال با بیان این که اجرای قانون هدفمندی یارانه ها به دقت و صبر و تحمل نیاز دارد، تصریح کرد: اگر این طرح تحقق پیدا کند ما در تمام ابعاد به موفقیت خواهیم رسید.

نیکنام همچنین اجرای قانون هدفمندی یارانه ها را به سود صنعت کشور خواند و اظهار کرد: اجرای این طرح باتوجه به منابعی که تولید خواهد کرد اگر در اختیار صنعت قرار گیرد قطعاً برای ایجاد و توسعه صنعت سازنده خواهد بود.

وی در عین حال تصریح کرد: اگر چه در کوتاه مدت ممکن است در بخش صنعت جهش ایجاد نکند.

نماینده تنکابن و رامسر همچنین با اعلام اینکه اگر مقامات اجرایی، مجلس و مردم به طور مثبت به دنبال اجرای این طرح باشند بطور قطع و یقین هدفمندسازی یارانه آثار منفی نخواهد داشت، افزود: به باور من اجرای این طرح هیچ بعد منفی ندارد اگر چه ممکن است به گرانی حامل های انرژی منجر شود.

وی با بیان اینکه کسانیکه از گرانی های حاصل از اجرای هدفمندی یارانه ها ابراز نگرانی می کنند، بهانه می آورند، اظهار کرد: به قول فرمایشات شهید بهشتی، بهشت را به بها دهند نه به بهانه.

این نماینده مجلس تاکید کرد: سرمایه ای که پس از اجرای این طرح حاصل می شود اگر در توسعه صنعت به کارگرفته شود به نفع صنعت خواهد بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet