ایام محرم 1398
1389/02/20 11:31:00
سرویس فراکسیون ها
برای تصمیم‌گیری درخصوص انتخابات هیات رییسه مجلس صورت می‌گیرد

نشست‌های فراکسیون اقتدار ملی با رییس و اعضای هیات رییسه

**رئیس فراکسیون اقتدار ملی از حمایت این فراکسیون از ریاست علی لاریجانی در سومین سال فعالیت مجلس هشتم خبر داد.

"مهدی سنایی" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به نشست شب گذشته شورای مرکزی فراکسیون اقتدار ملی اظهار داشت: در این جلسه که با حضور قریب به اتفاق اعضای شورای مرکزی برگزار شد، سه موضوع انتخابات هیات رئیسه مجلس، تجمیع انتخابات شوراها با ریاست جمهوری و پیشنهاد دکتر علی مطهری در مورد تقویت اعتدال در جناح های سیاسی کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

  وی افزود: درخصوص انتخابات رئیس مجلس، با توجه به مدیریت خوب دکتر لاریجانی در مجلس و با هدف ارتقاء جایگاه قوه مقننه، مقرر شد فراکسیون از ریاست مجدد ایشان حمایت کند.

رئیس فراکسیون اقتدار ملی خاطرنشان کرد: همچنین قرار شد اعضا فراکسیون قبل از انتخابات هیات رئیسه، جلسه ای را برای طرح نظرات خود با ایشان برگزار کنند.

سنایی با اشاره به تاکید فراکسیون بر تسریع در اصلاحات آئین نامه داخلی مجلس، گفت: نتیجه گیری در مورد اعضای هیات رئیسه و امکان معرفی کاندیداهای این فراکسیون، به جلسه آتی و برگزاری جلسات با اعضای کنونی هیات رئیسه موکول شد.

نماینده نهاوند اظهار داشت: همچنین در این نشست موضوع تجمیع انتخابات شوراها و ریاست جمهوری مورد بحث قرار گرفت و اعضا شورای مرکزی فراکسیون ضمن ارائه دیدگاه های خود، بر ضرورت تجمیع انتخابات در درازمدت تاکید کردند اما در مورد تجمیع انتخابات در مرحله جاری و عقب انداختن انتخابات شوراها دغدغه های خویش و اشکالات ممکن قانونی وارده بر آن را طرح کردند.

وی افزود: همین طور در جلسه دیشب که با حضور دکتر علی مطهری و برخی میهمانان دیگر غیرعضو برگزار شد، بر مشی تکیه بر اصول و حفظ اعتدال و میانه روی تاکید شد و اعضای فراکسیون اقتدار ملی نیز بر تقویت فعالیت این فراکسیون، پیگیری خط وحدت و اقتدار کشور و ضرورت توجه به رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب تاکید کردند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet