خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1389/02/20 11:48:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده مردم سبزوار:

مسئولان باید برای حفظ اعتماد مردم فاصله خود را با آنان کم‌کنند

**نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: بزرگترین سرمایه نظام،‌ اعتماد مردم به نظام است.

علی بروغنی در گفت‌وگو با ایسنا،‌ با بیان این مطلب، افزود: مسوولان برای حفظ این اعتماد می‌بایست نخست فاصله بین خود و مردم را از تمامی جهات کم کنند، به طوری که مردم این را لمس کنند که مسوولان از جنس مردم‌ هستند و هزینه‌های آن‌ها از مردم بیش‌تر نیست.

وی ادامه داد: فاکتور دوم برای حفظ این اعتماد، صداقت در عمل مسوولان است و این که مسوولان به مردم نشان دهند که با تمامی وجود دلسوز مردم‌اند و مردم را برای کسب رای خود نمی‌خواهند، بلکه به این دلیل مردم را می خواهند که آن‌ها بزرگترین سرمایه و نیرو چه در داخل و چه در خارج از کشورهستند.

وی از نقش کلیدی مردم در رسیدن به اهداف نظام جمهوری اسلامی و خنثی کردن توطئه دشمنان سخن گفت و به بیان سومین عامل در جهت حفظ اعتماد مردم به نظام پرداخت و ادامه داد: مسوولان باید به نیازهای آنی و آتی مردم توجه کنند و به دنبال حل مسائلی مانند مشکل مسکن باشند و در ادامه این اطمینان را به مردم بدهند که این مملکت به توسعه و استقلال می‌رسد.

بروغنی همچنین به ارزیابی میزان موفقیت مسوولین در جلب اعتماد مردم پرداخت و گفت: برخی مسوولان تا دیر وقت در حال انجار کارها و پیگیری آن‌ها هستند، ولی عده‌ای از مسوولان که به نظر من 25 درصد از مسوولان را شامل می‌شود، منتظرند تا وقت قانونی کارشان به پایان برسد تا به مسائل شخصی خود بپردازند و این از اعتماد مردم کم می‌کند.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به شعار سال جدید، اظهار داشت: معتقدم در نظام جمهوری اسلامی اگر خواسته باشیم به صورت طبیعی کار کنیم، نمی‌توانیم مشکلات و موانع پیش‌رو را حل کنیم؛ امسال هم که خصوصا به نام سال همت مضاعف و کار مضاعف نامیده شده است، همگی موظفیم تا حداقل یک ساعت از خواب خود را کم کنیم و به کار و فعالیت در حیطه کاری بپردازیم که با این کار تاثیر مثبت آن را بر مردم و نظام خواهیم دید.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet