حلول ماه ربیع الاول
1389/02/20 11:58:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ملک‌محمدی:

رییس مجلس مدیریت خوب و تحسین‌برانگیزی داشته‌است

**نماینده‌ی مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی، با بیان این‌که در حال حاضر فضای مجلس، همراه با رییس مجلس است، گفت: قطعا لاریجانی در دوره‌ی جدید با رای بالا انتخاب خواهد شد و همه‌ی نمایندگان به وی اعتماد دارند.

حسن ملک‌محمدی، نماینده‌ی مردم دامغان در خانه‌ی ملت در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: از رییس مجلس انتظار داریم در دوره‌ی جدید ریاست با الهام از منویات مقام معظم رهبری در ارتقاء مجلس و فعال‌تر کردن کمیسیون‌های تخصصی و به تصویب رساندن قوانینی که موجب آرامش و عزت اسلامی می‌شود، تلاش کنند.

وی در خصوص عملکرد یکساله‌ی رییس مجلس، گفت: هیات رییسه‌ی مجلس در طول سال گذشته فعالیت خوبی داشته است و رییس مجلس که از فکر خلاق در بیان و اقدام برخوردار است، مدیریت خوب و تحسین‌برانگیزی داشته است.

وی افزود: مجلس از قوت خوبی در بررسی لوایح و قوانین و تصویب بودجه‌ی سال 89 و طرح هدفمند کردن یارانه‌ها و رای اعتماد به دولت دهم برخوردار بود.

ملک‌محمدی ادامه داد: برنامه‌ی پنجم توسعه هم که در دستور کار مجلس قرار گرفته است، با نظارت و مدیریت در کمیسیون‌ها اعمال می‌شود و امیدواریم در سال همت مضاعف و کار مضاعف، مجلس هم بتواند بصورت مضاعف در همت و کار، ادای تکلیف کند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، در خصوص میزان مطابقت مدیریت مجلس با آئین‌نامه‌ی داخلی، بیان کرد: مجلس بر اساس آئین‌نامه داخلی مدیریت شده است و زمانی که از آیین‌نامه‌ی داخلی مختصر فاصله‌ای حاصل می‌شد، با تذکر نمایندگان و مدیریت رییس مجلس رفع می‌شد.

وی در پایان کارنامه‌ی مجلس را درخشان و مثبت دانست و گفت: در مجلسی که تبلور اراده و سلایق مختلف اقشار ملت است، ممکن است بعضی از مسائل با مزاج و سلیقه برخی نمایندگان مطابقت نداشته باشد، اما در ارزیابی کلی، نمره‌ی بالایی به هیات رییسه و شخص رییس مجلس می‌دهم.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet