هدر موبایل
1389/02/20 13:34:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوچک زاده:

وزارت ارشاد با بررسی صلاحیت مدیران مسئول روزنامه‌ها فضای سیاسی کشور را هدایت کند

**عضو کمیسیون شوراها و سیاست داخلی مجلس شورای اسلامی، گفت: ابداع کننده نظریه آزادی افسار گسیخته مطبوعات جریان اصلاحات است که قصد سیاه نمایی و ایجاد تنش در فضای سیاسی و اقتصادی جامعه را دارد.

مهدی کوچک زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان با ابراز مخالفت با نظریه های بی حد و حصر مطبوعات افزود: شان و قداست حرفه روزنامه نگاری،تیزبینی وزارت ارشاد در صدور مجوز برای انتشار مطبوعات همچنین نظارت بر مطالب مختلف روزنامه ها، چارچوب قانونی را برای اداره مطبوعات ایجاد وشان و قداست حرفه روزنامه نگاری را حفظ می نماید.

عضو فراکسیون اصولگرایان با اعلام نارضایتی از فضای موجود در مطبوعات تصریح کرد: وزارت ارشاد با بررسی صلاحیت مدیران مسئول روزنامه ها و نشریات از انحراف مطبوعات جلوگیری کرده و فضای سیاسی کشور را هدایت کند.

وی افزود: دولت نهم و دهم رویکرد بسیار مثبتی را در قبال مطبوعات اتخاذ نمودند اما برخی روزنامه نگاران ظرفیت پذیرش این فضای باز سیاسی را نداشته و با سیاه نمایی عملکرد دولت از فضای باز سیاسی موجود سوء استفاده نمودند.

وی با اشاره به برخورد قوه قضائیه با مطبوعات متخلف و لغو مجوز فعالیت آنها اظهار داشت: قوه قضائیه و وزارت ارشاد باید دقت بیشتری را برای صدور مجوز مطبوعات مبذول دارند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet