عید سعید فطر
1389/02/20 13:51:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده سراوان خبر داد

قول مساعد وزیر راه و ترابری برای راه‌اندازی مجدد فرودگاه سراوان

** نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر راه و ترابری در سفر به شهرستان سراوان برای راه اندازی مجدد فرودگاه سروان - که قبلا افتتاح و به دلیل غیرکارشناسی بودن احداث این فرودگاه و مسیرهای پرواز تعیین شده فعالیت های این فرودگاه لغو شده بود- قول مساعد داد.

عبدالعزیز جمشیدزهی در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: قرار شد مسیرهای انتخاب شده دوباره بررسی و برای راه اندازی آن چاره اندیشی شود.

وی ادامه داد: یکی از مواردی که وزیرراه مطرح کرد، قبول هزینه 50 درصدی صندلی‌ها توسط سرمایه داران است که چنین افرادی در این شهرستان وجود ندارد.

نماینده مردم سراوان در مجلس گفت: امیدواریم تا دو ماه دیگر بعد از ارزیابی مسیرهای مشخص و کارشناسی شده، پرواز بصورت آزمایشی و پایلوت یک روز در هفته انجام شود.

جمشیدزهی بیان کرد: بعد از بازدید وزیر از وضعیت جاده‌ها و راه‌ها مواصلاتی سراوان، زابلی و سیب و سوران، در زمینه اصلاح و بهینه سازی این مسیر دستورات لازم جهت بهسازی را داد.

وی ادامه داد: وزیر دستور ارتقاء و بهسازی جاده سراوان به کوهک با توجه به مرزی بودن آن و کاهش خطرات این مسیر را داد.

نماینده مردم سراوان اظهار داشت: 800 میلیارد تومان اعتبار برای آسفالت و بهسازی مسیر رحمت به خاش که بین دو شهرستان سیب و سوران و زابلی است در نظر گرفته شد که پیش بینی می‌شود در سال آینده به بهره برداری برسد.

نماینده مردم سراوان در مجلس افزود: 3500 کیلومتر راه این شهرستان نیاز به روانسازی، 2500 کیلومتر نیاز به آسفالت و 600 کیلومتر نیاز به بازگشایی دارد.

جمشید زهی بیان کرد: جاده سراوان به خاش نیازمند ارتقا از فرعی به اصلی بوده و لازم است در زمینه بهسازی آن اقداماتی صورت گیرد که آقای بهبهانی در این زمینه نیز قول مساعد داد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet