خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/02/20 16:56:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اکرمی:

فرهنگ ایرانی-اسلامی می تواند الگوی مردم دنیا باشد

**عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: فرهنگ ایرانی-اسلامی می تواند همانند انقلاب اسلامی ایران همواره برای مردم دنیا الهام بخش و الگو باشد.

"سید رضا اکرمی" در گفت وگو با ایرنا با اشاره به این که همه انسان ها باید در زندگی خود الگویی داشته باشند اظهار داشت: در تمامی ابعاد زندگی ائم از خوراک، پوشاک و استراحت و کار و تلاش مردم همواره از الگوهایی تبعیت می کنند.

وی با اشاره به این که پیامبر اکرم(ص) و ائمه اطهار(ع) و افراد موفق در تاریخ بهترین الگوی زندگی ما هستند، گفت: ما باید همواره طوری زندگی کنیم که در آن اتلاف وقت نداشته باشیم و وقت خود را به بیهودگی نگذاریم.

وی با بیان این که الگوی اسلامی- ایرانی الگویی بسیار زیبا و کارآمد برای زندگی است اظهار داشت: در دنیا امروز که دنیای ارتباطات و اطلاعات است فرهنگ اسلامی -ایرانی به خوبی توانسته به برخی از کشورها منتقل شود.

اکرمی با تاکید بر این که انقلاب اسلامی ایران همواره برای مردم دنیا الهام بخش بوده است گفت: جوانان ما باید با رفتار ها و انتخاب هایشان در زندگی بتوانند خود را الگوی دیگران قرار دهند، همان طور که انقلاب اسلامی در طول 32 سال برای دیگران الهام بخش بوده است.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet