ایام محرم 1398
1389/02/20 17:33:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده مردم غرب هرمزگان خبر داد:

وزارت بهداشت برای ماندگاری پزشکان درمناطق محروم، باید تسهیلاتی ارایه‌دهد

**نماینده غرب هرمزگان درمجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری های صورت گرفته اعتبار خرید دستگاه سی تی اسکن برای شهربندرلنگه تامین شد ودراختیاردانشگاه علوم پزشکی قرارگرفت.

احمدجباری درگفت وگوبا ایسنا، اظهار کرد: وزارت بهداشت برای ماندگاری پزشکان درمناطق محروم، باید تسهیلاتی ارایه دهد تا انگیزه ماندن پزشکان در این مناطق فراهم شود.

وی با بیان این‌که وضعیت مناطق محروم با شهرهای برخورداری همچون شیراز و تهران متفاوت است، تصریح کرد: به دلیل شرایط نابسامان مناطق محروم، پزشکان رغبت نمی کنند در این مناطق خدمت کنند.

نماینده مردم بندرلنگه، بستک و پارسیان درمجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: برای حل این مشکل باید یک سری تعهدات ازپزشکان گرفته شود تا آنان ملزم شوند چند سالی درمناطق محروم خدمت نمایند.

جباری از وزارت بهداشت خواست تا همچون گذشته طرح اجباری خدمت پزشکان درمناطق محروم را اجرا کند و ابراز امیدواری کرد که از این طریق بتوان تا حدودی مشکل مناطق محروم را برطرف نمود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: درجلسه‌ای که با وزیر بهداشت درجریان سفرسوم هیأت دولت به هرمزگان داشتیم، اعتبار خرید دستگاه سی تی اسکن برای شهربندرلنگه تامین شد و دراختیار دانشگاه علوم پزشکی قرارگرفت.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet