خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1389/02/20 18:14:00
سرویس فرهنگی
دستغیب در نشست خبری همایش ایرانیان مقیم خارج از کشور:

روش‌های اصولی جذب سرمایه‌ها در کشور فراهم شود

**نایب رییس کمیسیون فرهنگی و نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی امروز در دومین نشست خبری همایش ایرانیان مقیم خارج از کشور حضور یافت.

به گزارش خبرنگار خانه ملت دستغیب در این نشست از انتخاب شیراز برای میزبانی از هموطنان مقیم خارج از کشور ابراز خوشحالی کرد و گفت: اقدامات عملی برای جذب سرمایه‌گذاری ایرانیان مقیم خارج از کشور ستودنی است اقدامات عملی و ملموس برای هموطنان در داخل کشور باعث خواهد شد سرمایه‌هایشان را وارد ایران کنند.

نماینده مردم شیراز در نشست مطبوعاتی قبل از برگزاری همایش سرمایه گذاری ایرانیان مقیم خارج از کشور که در محل شورای امور ایرانیان خارج از کشور امروز برگزار شد، افزود: شیراز شهری است با ظرفیت‌هایی که از جهات مختلف گردشگری و جاذبه‌های آن در استان فارس و بخصوص شهر شیراز وجود دارد، حضور سرمایه‌گذاران ایرانی مقیم خارج از کشور در این همایش باعث خواهد شد بیش از پیش با فضاهای خالی سرمایه‌گذاری در این استان آشنایی پیدا کنند.

دستغیب همچنین ابراز کرد: استان فارس به خلیج‌فارس نزدیک بوده و این قرابت به دلیل این که بسیاری از هموطنان ما مقیم کشورهای حاشیه خلیج‌فارس هستند، خواهد توانست در جهت جذب سرمایه‌های ایرانیان این قسمت موثر واقع شود.

به گفته دستغیب، باید تمهیدات لازم برای به‌کارگیری روش‌های اصولی جذب سرمایه‌ها انجام شود تا نتایج حاصل از آن رضایت بخش باشد.

نماینده مردم در شیراز در ادامه گفت: این همت عالی دولت برای جذب سرمایه گذار در ایران آن هم با استفاده از ایرانی ها ستودنی است. ما حضور این عزیزان در فارس شیراز را برای استان فارس به فال نیک می گیریم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet