حلول ماه ربیع الاول
1389/02/20 11:22:00
سرویس کمیسیون ها
حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی نماینده مردم بم، فهرج و ریگان در مجلس:

افت ولتاژ برق در روستاهای ریگان برای مردم مشکل ایجاد کرده است

**نماینده مردم بم، فهرج و ریگان در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به آغاز فصل گرما افت ولتاژ برق در روستاهای شهرستان ریگان مشکلاتی را برای مردم به وجود آورده است.

 حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی در گفتگو با نشریه نگارستان اظهار داشت: محرومیت در شهرستان‌های بم، ریگان و فهرج زیاد است.

غضنفرآبادی گفت: البته کارهای خوبی در زمینه عمران و توسعه روستاها در بخش راه‌های روستایی، آب و برق انجام شده، اما افت ولتاژ برق در بسیاری از روستاهای شهرستان وجود دارد.

وی افزود: بحث اشتغال، خشکیدگی قنات‌ها و کم شدن نزولات آسمانی همه موجی است که در بسیاری از روستاهای شهرستان‌های بم، ریگان و فهرج مشکلات زیادی برای مردم ایجاد شود.

غضنفرآبادی تصریح کرد: در بعضی روستاها با توجه به اوج محرومیت بسیاری از مردم این روستا درآمد ندارند، اما با در اختیار قرار دادن آب و برق می‌توان مشکلات آنها را رفع کرد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به کمبود درآمد مردم این روستاها و افت ولتاژ برق، وسایل برقی این مردم دچار مشکل می‌شوند.

غضنفرآبادی اظهار داشت: همه مسئولان در تلاش هستند که مشکلات روستاهای محروم این شهرستان رفع شود، اما در صورت رفع نشدن این مشکلات، اهالی این روستاها به شهرها مهاجرت می‌کنند.

وی افزود: از مسئولان تقاضا داریم، از روستاهای محروم شهرستان ریگان حمایت کنند و اگر امکانات در روستاهای شهرستان ریگان فراهم شود، بسیاری از مشکلات این مردم رفع می‌شود.

نماینده مردم بم، ریگان و فهرج در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: کار فرهنگی در شهرستان ریگان از ضروریات است و مسئولان فرهنگی در این زمینه باید تلاش وافری انجام دهند.

سد نسا بم نمود خودباوری ملت ایران است

در ادامه نماینده مردم بم، فهرج و ریگان گفت: آن چه امروز در کنار سد نسا مشاهده می‌کنیم، نمود بحث خودباوری است که به برکت افکار و اندیشه های حضرت امام راحل، مقام معظم رهبری و خون پاک شهدا حاصل شده است.

حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی با تقدیر از مسئولان برای اجرای پروژه عظیم که یکی از نیازهای ویژه مردم این مناطق است، اظهار داشت: این مجموعه عظیم حاصل تلاش‌های مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی و یکی از کارهای عظیم صورت گرفته در شهرستان بم است که در جای خود حائز اهمیت است.

وی افزود: آن چه که امروز ما در کنار سد نسا مشاهده می‌کنیم، نمود بحث خودباوری است که به برکت افکار و اندیشه های حضرت امام راحل، مقام معظم رهبری و خون پاک شهدا حاصل شده است و این خودباوری و تلاش از اهمیت خاص و ویژه‌ای برخوردار و قابل ستایش است.

غضنفرآبادی با اشاره به نامگذاری سال جاری تصریح کرد: سال جاری همه ما در هر پست و مسئولیتی وظیفه داریم که سعی و تلاش خود را مضاعف کرده و با استفاده حداکثری از منابع و فرصت‌های موجود بیشترین بهره‌بری ممکن را داشته باشیم و لازمه عمل به شعار همت مضاعف و کار مضاعف داشتن اعتقاد و باور دینی است که در مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران وجود دارد.

وی با بیان اینکه باید از همه لحظه‌ها و فرصت‌ها استفاده و کار امروز را به فردا نگذاریم، گفت: در جهان امروز که جهان لحظه‌ها و فرصت‌ها است، همه باید حداکثر سعی و تلاش خود را در راستای تعالی و پیشرفت در همه امور به کار گیریم و از جهان رو به پیشرفت عقب نمانیم.

غضنفرآبادی با اشاره به پیشرفت‌های کشور در عرصه‌های مختلفی علمی، پزشکی و نظامی اظهار داشت: ایران اسلامی در حال حاضر به الگویی برای دیگر کشورهای آزاده به ویژه کشورهای اسلامی بدل شده است و این برای هر ایرانی مایه افتخار و مباهات است که در سایه نظام مقدس و اهل ‌بیت (ع)، جمهوری اسلامی ایران حاصل شده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet