ایام محرم 1398
1389/02/21 08:03:00
سرویس اقتصادی
نماینده شهرستان بابک:

کرمان می‌تواند قطب صنعت و کشاورزی کشور شود

**امسال بودجه نسبتا خوبی به استان اختصاص یافته اما با توجه به مشکلات بی شمار استان باید درست هزینه شود.

"سیدرضا حسینی قطب آبادی"  نماینده شهر بابک در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با نشریه نگارستان اظهار داشت: کرمان می تواند قطب فعایت های صنعتی و کشاورزی در کشور شود به شرطی که مشکلات مربوط به خشکسالی های پی در پی در این استان حل شود.

وی گفت: هر سال این مشکل در استانها وجود دارد که بودجه را متناسب با برنامه ها و اهدافشان نمی بینند اما به هر حال دولت قصد دارد تا با انجام کار های زیر بنایی و عدم تمرکزگرایی به رشد و توسعه استانها در کشور کمک کند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن توسعه راهها و اختصاص بخشی از بودجه به این بخش را اجتناب ناپذیر دانست و افزود: به هر حال بخشی از ترانزیت کشور از استان کرمان می گذرد و برای همین نیاز به توسعه و ایمنی دارد.

وی ادامه داد: آنچه که در استان کرمان حاکم شده تعامل و همدلی است و تلاش می کنیم در سایه این تعامل و همدلی از ظرفیت های موجود برای توسعه همه جانبه استفاده کنیم.

وی با اشاره به اصل 44 قانون اساسی تصریح کرد: در راستای اجرایی شدن این اصل برای جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی اقدامات خوبی انجام شده که یکی از این اقدامات برپایی همایش های سرمایه گذاری در دو سال اخیر است که موجب جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی شده است.

حسینی قطب آبادی افزود: شمال و جنوب استان در محرومیت واقع شده و مسولان بابرنامه ها و طرح هایی در صدد جبران این مشکلات هستند که حل ان نیاز به بودجه دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet