خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/02/21 11:31:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوچک‌زاده:

اگر بخواهیم انقلابی بمانیم باید درخط ولایت باشیم

**نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر بخواهیم انقلابی بمانیم باید در خط ولایت حرکت کنیم و زیر چتر رهبری قرار بگیریم و کسانی که خارج از این محدوده قرار دارند، نمی توانند ادعای انقلابی بودن کنند.

مهدی کوچک زاده در همایشی که دوشنبه شب تحت عنوان انقلاب اسلامی در شهرستان گناوه برگزار شد، افزود: برخی که ادعای انقلابی بودن داشتند امروز با دشمنان انقلاب هم نوا شده اند و به اهداف انقلاب ضربه می زنند که ماهیت آنان برای ملت ایران روشن شده و همه می دانند که اینها از خط ولایت و رهبری منحرف شده اند.

به گزارش ایرنا، وی بیان کرد: کسی که ادعا می کند، نخست وزیر جنگ بوده امروز از خط امام و ولایت منحرف شده و به نظام جمهوری اسلامی که ثمره انقلاب و حاصل خون هزاران شهید دوران دفاع مقدس است، ضربه می زند.

این نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: کسانی که از خط امام، ولایت و رهبری منحرف شده اند، راه ضلالت را می پیمایند و با ترس و بزدلی در مقابل تهدیدات استکبار جهانی بخصوص آمریکا خود را باخته اند و مکرر در سخنان خود اعلام می کنند که نباید دولت جمهوری اسلامی بر خواسته به حق ملت بخصوص در موضوع انرژی هسته ای پا فشاری کند.

وی گفت: این افراد ایستادگی دکتر احمدی نژاد رییس جمهوری مقتدر و انقلابی در برابر سران استکبار را بر نمی تابند و هر روز با جوسازی و فتنه گری آب به آسیاب دشمن می ریزند.

کوچک زاده افزود: مردم این افراد را خوب شناخته اند و روز به روز تنفر عمومی از چنین افراد خائن به انقلاب، امام و رهبری بیشتر می شود و آنان خود را بیش از پیش به دامن اجانب و دشمنان دین و میهن می اندازند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet