هدر موبایل
1389/02/21 11:55:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون شوراها:

بحث تجمیع انتخابات به هیچ وجه سیاسی نیست

**عضو کمیسیون شورا و سیاست داخلی با اشاره به بهانه جویی های اصلاح طلبان از تصویب قانون تجمیع انتخابات گفت:در طرح تجمیع انتخابات تنش های سیاسی جایگاهی ندارند اما اصلاح طلبان با سنگ اندازی به دنبال سیاسی جلوه دادن قانون ملی تجمیع انتخابات هستند.

حسن نوروزی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: در حال حاضر بحث تمدید دوره سوم انتخابات شوراها در کمیسیون ،فارغ از هر گونه مسائل سیاسی در حال بررسی است و بدون هیچ تنش سیاسی اجرا خواهد شد.

وی در ادامه اظهار داشت: انتخابات شوراها یک سیاست گذاری محلی است و مردم فارغ از هر گونه تنش سیاسی کاندیداهای اصلح را انتخاب می کنند بنابراین در این انتخابات محلی جناح ها و احزاب نقشی ندارند.

عضو کمیسیون شوراها و سیاست داخلی گفت:اصلاح طلبان با سنگ اندازی به دنبال سیاسی جلوه دادن قانون ملی تجمیع انتخابات مجلس هستند اما طرح تجمیع انتخابات  به دور از هرگونه تنش سیاسی اجرا خواهد شد چون اصل مهم در اجرای این طرح رای ملت است.

حسن نوروزی نماینده مردم تهران با بیان اینکه اصلاح طلبان در حال حاضر در کما به سر می برند گفت:در اغتشاشات بعد از انتخابات اصلاح طلبان با اتخاذ مواضع نادرست خود را در مقابل مردم قرار دادند.بنابراین ملت ایران دیگر به تندروها اجازه نخواهند داد در تصمیم گیری های ملی ایفای نقش کنند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet