هدر اصلی
1389/02/21 12:04:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اکبرنژاد:

شرط ابقای اصلاح‌طلبان در صحنه سیاسی کشور استفاده از افراد معتدل است

**عضو فراکسیون اقلیت مجلس شورای اسلامی گفت: اصلاح طلبان معتدل پایبند به نظام و انقلاب، برای ارائه حیات در عرصه سیاسی کشور با تبری از تندروهای این جریان و سران فتنه، باید روی افراد موجه تر تمرکز کرده و بعنوان لیدر اصلاحات معرفی کنند.

شکور اکبرنژاد نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی، در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با بیان اینکه اقشار مختلف جامعه از هر جناح که معتقد به نظام باشند باید در تصمیم سازی های جامعه تأثیر گذار باشند افزود: هر طیف و جناحی که التزام به اصل نظام ولایت فقیه و قانون اساسی داشته باشند در حد توانایی و وسع خود باید در عرصه های مدیریتی کشور حضور داشته باشند.

این عضو فراکسیون اقلیت مجلس با تأکید بر اینکه اصلاح طلبان اگر بخواهند در صحنه سیاسی کشور باقی بمانند باید از افراد موجه تر و معتدل تر برای لیدری جریان خود استفاده کنند، تصریح کرد:جریان اصلاحات با تغییر و تحول اساسی در افکار و طیف خود، آرامش را به جامعه بازگرداند.

وی با بیان اینکه جریان اصلاحات باید یک جریان سوم و معقول را وارد عرصه سیاسی کشور کند، خاطر نشان کرد:اصلاح طلبان واقعی  با اجتناب از تندروها  و تمرکز بروی میانه روها فرصتی دوباره برای حضور در عرصه سیاسی کشور برای خود کسب نمایند./ط

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet