هدر اصلی
1389/02/21 11:34:00
سرویس صحن
در نطق میان دستور ابراز شد

انتقاد نماینده نقده از بی‌توجهی مسئولان اجرایی به تذکرات نمایندگان

**نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان برای ملاقات با وزراء و مسئولان اجرایی در نوبت چندین ماهه قرار می گیرند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "علی زنجانی حسنلویی" در نطق میان دستور خود از عدم پاسخگویی مسئولان دولتی به تذکرات نمایندگان مجلس شورای اسلامی انتقاد کرد و گفت: هر روز مشکلات و موانع حوزه انتخابیه خود را از پشت همین تریبون با آب و تاب به عنوان نطق و تذکر به اطلاع دولتمردان اعلام و انتظار رسیدگی سریع را داریم.

وی افزود: متاسفانه دریغ از یک مورد پی گیری از طرف هیات رئیسه محترم مجلس و اعتنای مسئولان اجرایی به خواستهای نمایندگان ملت.

زنجانی ادامه داد: کدام یک از مسئولان به مطالب و موارد اعلامی در نطق هایی که دو سال گذشته توسط نمایندگان اعلام گردیده توجه داشتند و یا از هیات رئیسه محترم مجلس چه کسی مسئول پی گیری این موضوعات است.

نماینده نقده و اشنویه تصریح کرد: چرا وقت خود را گرفته و این تریبون را محل تبلیغ و تظاهر سیاسی خود قرار دادیم.

عضو کمیسیون اجتماعی گفت: در حالی که 2 بار به وزیر نیرو درخصوص وضعیت مدیریتی سازمان آب منطقه ای و همچنین به وزیر اقتصاد و رئیس جمهور درخصوص تاخیر وامهای کشاورزی در سالها 88-87 و نیز به وزیر بهداشت و درمان درخصوص نابسامانی بیمارستانهای نقده و مرکز اورژانس اشنویه تذکر داده ام متاسفانه پی گیری نشده است.

وی افزود: نمایندگان چرا باید در نوبت چند ماهه برای ملاقات با وزراء و مسئولان اجرایی قرار بگیرند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet