ایام محرم 1398
1389/02/21 11:29:00
سرویس صحن
نژادفلاح در نطق میان دستور:

بیکاری در حال گسترش است

**نماینده مردم ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با تعطیلی صنایع، واردات بی رویه و قاچاق های سازمان یافته و عدم حمایت جدی از تولیدکنندگان و صادرکنندگان، نمی توان بیکاری را مهار کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "محمدحسین نژادفلاح" در نطق میان دستور خود در جلسه علنی روز سه شنبه اظهار داشت: نامگذاری سال جدید به نام سال همت مضاعف و کار مضاعف نشان از دغدغه های مقام معظم رهبری نسبت به تحقق اهداف چشم انداز توسعه دارد.

وی افزود: می طلبد که برای رفع این دغدغه ها و نیز رسیدن به این اهداف که کشو ر را سرآمد منطقه می نماید، همت مضاعف و کار مضاعف در تمام امور سرلوحه کارها قرار گیرد.

نژاد فلاح در بخش دیگری از نطق خود خاطرنشان کرد: بیکاری، این معضل آزاردهنده که تبعات آن هر روزه قسمت هایی از جامعه را درگیر خود کرده و آثار زیانبار اجتماعی فرهنگی سیاسی و اقتصادی را بر جامعه تحمیل می کند، در حال گسترش است.

نماینده ساوجبلاغ گفت: حال سوال اینجاست که آیا با تعطیلی صنایع، واردات بی رویه و قاچاق های سازمان یافته فرصت طلبان و سودجویان و عدم حمایت جدی از تولیدکنندگان و صادرکنندگان، می توان معضل خانمانسوز بیکاری را مهار کرد؟

نژادفلاح ادامه داد: تا به کی باید کارآفرینان و تولیدکنندگان در حسرت حمایت بمانند؟

وی درخصوص معضل اعتیاد نیز متذکر شد: سوال اساسی در زمینه اعتیاد این است که چگونه دسترسی به مواد مخدر از دسترسی به مایحتاج اولیه آسان تر است. آیا راه حل مبارزه با این معضل فقط ایجاد مرز بتونی، فضای پلیسی و جمع آوری معتادان است؟

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet