شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/02/21 16:14:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده هشترود:

باید برای عملی‌شدن همت مضاعف و کار مضاعف برنامه و استراتژی داشته‌باشیم

**نماینده مردم هشترود،یادآور شد که همت و کار مضاعف نباید در حد شعار باقی بماند.

به گزارش ایسنا، غفار اسماعیلی ، با بیان این مطلب،افزود: باید برای اجرا و عملی ساختن این نامگذاری ، برنامه های میان مدت و اسراتژیک با تشکیل اتاق های فکر با استفاده از کارشناسان برجسته مد نظر دستگاه های مختلف اجرایی قرار گیرد.

وی اضافه کرد: باید برای تحقق این امر در برنامه های روزمره و برنامه پنجم توسعه و همچنین برنامه چشم انداز 20 ساله نظرات کارشناسی مورد تاکید قرار گیرد، تا همچون سال اصلاح الگوی مصرف در بخشی از برنامه ها و سیاست گذاری‌های امروزی نیز مورد اشاره قرار گیرد.

اسماعیلی ادامه داد: در این زمینه جا دارد در برنامه هدفمند سازی یارانه‌ها با پرهیز از تک روی و برخوردهای انحصاری ، مساله همت و کار مضاعف به عزم ملی تبدیل شده تا برای همیشه و برای نسل های آینده این الگوی مهم حفظ شود.

وی با اشاره به توانمندی های انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف، اظهارداشت: انقلاب اسلامی کشورمان در بین تمامی انقلابات سده های اخیر، تنها انقلابی بوده که با صلابت و استمرار به راه خود ادامه داده است.

اسماعیلی گفت: انقلاب اسلامی تحت زعامت ولایت فقیه مسلما ادامه یافته و با همبستگی ملت با ولایت در بحران‌ها و مراحل حساس با فصل الخطاب قرار دادن نظر ولی فقیه انقلاب حفظ خواهد شد.

وی افزود: در این ارتباط همه مردم و به خصوص دست اندرکاران کشور باید به اندیشه والای امام راحل و مقام رهبری التزام داشته باشند و در پرتو این التزام عملی انقلاب و کشور را از انحراف های زمانه حفظ کنند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet