هدر موبایل
1389/02/21 16:59:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نوروزی:

اگر الگوهای اسلامی -ایرانی در کشور نهادینه شود هیچ فردی به الگوهای غربی روی نمی‌آورد

**نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: الگوی اسلامی -ایرانی مانع روشنفکر زدگی و غرب گرایی است.

حجت الاسلام "حسن نوروزی" در گفت وگو با ایرنا با بیان این که امروز ایران اسلامی به عنوان مهد اسلام در عصر حاضر شناخته شده است اظهار داشت: در حال حاضر بزرگترین حوزه علمیه جهان تشیع در قم مستقر است و الگوی بسیاری از کشورهای اسلامی است.

وی با اشاره به این که الگوی اسلامی ایران از نظر سیاسی، حکومتی مردمی است، گفت: انتخاب رییس جمهور، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و غیره نشان دهنده این است که حکومت جمهوری اسلامی در ایران مردمی است و تمامی امور زیر نظر ولایت فقیه است.

نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که باید اسطوره ها و هویت مردم ایران برای جوانان آگاهی بخشی شود اظهار داشت: جوانان امروز باید با نسل گذشته و با دلاورمردی های جوانان این مرز و بوم خصوصا دفاع مقدس بیشتر آشنا شوند.

نوروزی اظهار داشت: جوانان باید با نگاه به جامعه اسلامی آشنا باشند و در حوزه های مختلف به آنان نشان دهیم که اسلام از آنان می خواهد که چطور برخورد کنند.

نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی با بیان این که غربی ها در این سال ها بسیار تلاش کرده اند که فرهنگ خود را در ایران نهادینه کنند، گفت: اگر الگوهای اسلامی -ایرانی در کشور نهادینه شود مطمئنا هیچ گاه فردی به الگوهای غربی روی نمی آورد زیرا فرهنگ های اصیل اسلامی- ایرانی بسیار غنی و با هویت هستند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet