هدر اصلی
1389/02/21 17:00:00
سرویس کمیسیون ها
جمشید زهی خبر داد:

عدم همکاری وزارت دفاع با وزارت بهداشت برای تعیین سهمیه مشمولان این وزارتخانه

**عضو ناظر مجلس در کمیسیون تعیین سهمیه وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی از مشمولان عدم همکاری وزارت دفاع برای تشکیل این کمیته گلایه و انتقاد کرد.

عبدالعزیز جمشید زهی روز دوشنبه در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت اظهار داشت: متاسفانه نیروهای مسلح و وزارت دفاع حاضر به همکاری برای تشکیل جلسه های این کمیته و کمیسیون نیستند.

وی خاطر نشان کرد: کمیسیون تعیین سهمیه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از مشمولان وظیفه متشکل از وزارت دفاع، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و عضو ناظر از طرف مجلس شورای اسلامی است.

نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی گفت: برای کمیسیون تعیین سهمیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از مسئولان وظیفه تاکنون 3 بار تشکیل جلسه داده است، در این جلسه وزارت دفاع به این امر تاکید داشتند که فاقد نیرو و پزشک هستیم.

عضو ناظر مجلس در کمیسیون تعیین سهمیه از مشمولان وظیفه اظهار داشت: وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی بر این امر اذعان داشت که وزارت دفاع درصدی از پزشکان مشمول را برای تامین نیروی انسانی خود به عنوان پیام آور به وزارت بهداشت تحویل دهد.

عضو کمیسیون وزارت بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح باید این موضوع را درک کند که برای بهبود وضعیت بهداشت و سلامت در جامعه و کشور باید همکاری لازم را با وزارت بهداشت،درمان به انجام برساند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet