هدر اصلی
1389/02/21 17:10:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو فراکسیون اقلیت با اشاره به برگزاری رزمایش ولایت 89:

در این رزمایش توانایی بسیار بالای نظامی ایران به نمایش گذاشته‌شد

** عضو فراکسیون اقلیت مجلس گفت: در رزمایش ولایت ۸۹ توانایی بسیار بالای نظامی ایران اسلامی در سطح بین‌المللی به نمایش گذاشته شد که نشانگر آمادگی کامل ارتش پرتوان ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

تصرالله ترابی نماینده مردم شهرکرد در گفتگو با فارس، با اشاره به برگزاری رزمایش ولایت 89، اظهار داشت: این رزمایش در سطح بالایی انجام شد که نشانگر آمادگی کامل ارتش پرتوان جمهوری اسلامی ایران است.

وی به نوآوری‌هایی که توسط ارتش جمهوری اسلامی ایران مثل پرتاب اژدر از داخل ناوشکن اشاره و تصریح‌کرد: در این رزمایش توانایی بسیار بالای نظامی ایران اسلامی در سطح بین‌المللی به نمایش گذاشته شد.

عضو فراکسیون اقلیت مجلس بر همین اساس آمادگی نیروها و رسیدن به اهداف خود در مقابل دشمن فرضی را نشانگر موفقیت‌آمیز بودن این رزمایش دانست.

وی با تأکید بر اینکه نیروهای پر توان و کم توقع ارتش جمهوری اسلامی ایران به خوبی توانسته‌اند انسجام خود را حفظ کنند، تصریح‌کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران آمادگی لازم را برای جلوگیری و پیشگیری از هر نوع حمله به کشور ایران را دارد.

ترابی بر همین اساس انجام رزمایش ولایت 89 در منطقه را مانع از سوءاستفاده دشمنان از منطقه دانست و یادآورشد: با انجام این رزمایش‌ها استکبار جهانی به ویژه آمریکا متوجه می‌شود که به راحتی نمی‌تواند به کشور نفوذ کند.

وی در خاتمه رزمایش ولایت 89 را جواب محکمی به تحریم‌های آمریکا دانست و خاطرنشان‌کرد: تحریم‌های دشمنان نتوانست مانع پیشرفت نظامی جمهوری اسلامی ایران شود، شاید تحریم‌ها موجب شود که هزینه‌هایی را کشور متحمل شود اما با وجود نخبگان و تلاش نیروهای نظامی این تجهیزات در کشور ساخته شد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet