شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/02/21 17:08:00
سرویس فرهنگی
رئیس کمیته جوانان و تربیت بدنی مجلس:

موافق انتقال فدراسیون‌ها به شهرستان‌هانیستم

**رئیس کمیته جوانان و تربیت بدنی مجلس شورای اسلامی در خصوص انتقال فدراسیون ها به استان ها اظهار داشت: این پیشنهاد ایده آل و آرمانی است اما در شرایط کنونی با این انتقال موافق نیستم.

سید جلال یحیی زاده در گفت و گو با خانه ملت، گفت: انتقال فدراسیون ها در نوع خود قابل تحسین است اما با توجه به اینکه امکانات ورزشی در مرکز کشور قرار دارد این جابجایی به نفع ورزش کشور نیست.
وی تصریح کرد: 49 فدراسیون ورزشی در تهران قرار دارد و هنوز مشخص نشده است بر چه اساسی این فدراسیون ها در استان ها پخش می شود.
یحیی زاده ضمن اشاره به انتقال چهار تیم فوتبال لیگ برتر به استان ها گفت: 4 تیم لیگ برتر بدون هیچ منطقی به استان ها واگذار شد و فوتبال ما نابود شد. برای فدراسیون ها هم همین اتفاق خواهد افتاد.
وی با بیان اینکه شرایط و زمان مطلوبی را باید برای این انتقال مدنظر قرار داد، گفت: برای این انتقال لازم است در قدم اول باید امکانات سخت افزاری و نرم افزاری، مردمی و زمینه های اجتماعی در استان فراهم شود.
یحیی زاده ضمن بیان اینکه مسابقات آسیایی گوانجو را پیش روی داریم گفت: کمتر از 7 ماه دیگر مسابقات حساس آسیایی گونجو را پیش روی داریم. برای آنکه در این دوره از مسابقات نتایج خوبی کسب کنیم نباید نگرانی برای مسئولان فدراسیون ها ایجاد شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet