هدر اصلی
1389/02/21 18:47:00
سرویس کمیسیون ها
ناصری در گفت و گو با خانه ملت تشریح کرد:

جزئیات سوالات نمایندگان از وزیر کشور

**سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: مصطفی محمد نجار با حضور در این کمیسیون به مدت سه ساعت و نیم به سوالات مختلف نمایندگان پاسخ داد که برخی نمایندگان قانع و برخی هم قانع نشدند.

عبدالحسین ناصری نماینده گرگان در مجلس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه مصطفی محمد نجار وزیر کشور جهت پاسخگویی به تعدادی از نمایندگان در جلسه بعدازظهر امروز کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس حضور یافت گفت: جواد جهانگیرزاده نماینده ارومیه به نمایندگی از 12نماینده درخصوص دلیل عدم مدیریت وزارت کشور در ساماندهی محل سکونت و امکانات مردمی که در طرح های عمرانی محل سکونت خود را از دست می دهند و نیازمند تهیه مسکن هستند از وزیر کشور سوال کرد، همچنین نصیرپور نماینده سراب درخصوص مستندات و هزینه ها و خسارت های احداث و جمع آوری مونوریل از وزیر سوال کرد.

وی با بیان اینکه سوال حسن کامران نماینده اصفهان درخصوص الحاق روستاها به شهر خوراسگان اصفهان با روند غیرکارشناسی و همچنین الحاق یک شهر به شهر اصفهان بدون طی مراحل قانونی بود، گفت: مطهری نماینده شبستر نیز درخصوص نحوه توزیع اعتبارات و تسهیلات مربوط به شهرداری ها و مربوط به بهداری های کل کشور از وزیر کشور سوال پرسید، همچنین طاهرخانی نماینده تاکستان درخصوص علت عدم رسیدگی به آسیب دیدگان تاکستان و علت عدم توزیع اعتبارات مربوط به حوادث غیرمترقبه طبق قانون از وزیر سوال مطرح کرد.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس افزود: نادر قاضی پور نماینده ارومیه درخصوص مشکلات کارگران فضای سبز ارومیه سوال مطرح کرد و زهره الهیان نماینده تهران نیز درخصوص علت ساخت و سازهای غیرمجاز و بی رویه در برخی کلان شهرها و عدم برخورد استانداری ها و فرمانداری ها با این روند سوالی را مطرح کرد.

ناصری افزود: وزیر کشور پس از طرح این سوالات به آنان پاسخ داد که توضیحات وزیر برخی از نمایندگان را قانع کرد و برخی از نمایندگان نیز از این توضیحات قانع نشدند.

وی با بیان اینکه توضیحات وزیر برای مطهری نماینده شبستر و نصیرپور نماینده سراب قانع کننده نبود گفت: قرار شد تا در جلسه آینده کمیسیون گزارش جلسه امروز مبنی بر قانع نشدن نمایندگان از توضیحات وزیر مطرح و در این خصوص که آیا سوالات باید در صحن مجلس مطرح شود یا نه رای گیری خواهد شد.

ناصری گفت: پس از رای گیری گزارش کمیسیون به هیات رئیسه مجلس ارسال می شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet