شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1389/02/21 19:53:00
سرویس اقتصادی
نماینده مردم رفسنجان:

برنامه پنجم چارچوب لازم را برای خیزش بخش کشاورزی ندارد

**نماینده مردم رفسنجان برنامه‌های پیش بینی شده در لایحه برنامه پنجم توسعه برای بخش کشاورزی را ناقص اعلام کرد و خاطرنشان ساخت: ما تلاش داریم این بخش را در کمیسیون کامل کنیم.

حسین هاشمیان در پاسخ به این پرسش که آیا موارد پیش­بینی شده در لایحه برنامه پنجم توسعه چشم‌انداز روشنی را برای بخش کشاورزی رقم خواهد زد یا نه، گفت: ما فکر می­کنیم برنامه پنجم آن چارچوب‌های موردنظر برای خیزش لازم در حوزه کشاورزی را ندارد.

نماینده مردم رفسنجان با اعلام اینکه ضرورت دارد که مباحث بسیار مفصل و بصورت قابل ارزیابی کمی را در برنامه پنجم داشته باشیم، اظهار کرد: بر این اساس با دستگاه‌های مرتبط با کمیسیون جلسات بسیار مفصلی را در حوزه آب، کشاورزی، محیط زیست و بخش‌های مرتبط با آنها برگزار می‌کنیم تا اصول جدید و کامل­تری را در برنامه پیش­بینی بکنیم که بیاید.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه فکر می‌کنیم برگزاری این جلسات نتایج خوبی هم در بر داشته باشد، افزود: به ویژه برخی از احکامی که الان در طرح افزایش بهره­وری مطرح است، ضرورت دارد که در برنامه پنجم دیده شود تا بتواند اهداف سند چشم‌انداز را که بحث امنیت قضائی و توسعه پایدار را مطرح کرده، محقق کند.

وی خاطرنشان کرد: انشاءالله در کمیسیون کشاورزی این لایحه را کامل خواهیم کرد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet