شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/02/22 09:24:00
سرویس اقتصادی
دلخوش در گفتگو با خانه ملت خبرداد

بررسی وضعیت آرد و نان در نشست مشترک نمایندگان با وزیر بازرگانی

**عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: موضوع صنعت آرد و نان در قانون هدفمندکردن یارانه ها در نشست مشترک نمایندگان با وزیر بازرگانی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و بر تولید نان صنعتی تاکید شد.

"سیدکاظم دلخوش" نماینده صومعه سرا در مجلس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: اعضای برخی از کمیسیونهای مجلس همچون کمیسیون برنامه و بودجه و کمیسیون اقتصادی عصر دیروز سه شنبه با حضور در دفتر مسعود میرکاظمی وزیر بازرگانی در خصوص صنعت آرد و نان به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 وی ادامه داد: در این جلسه در خصوص جایگاه آرد و نان در قانون هدفمندکردن یارانه ها، نحوه افزایش کیفیت نان در کشور، نحوه پرداخت یارانه ها و مشکلات موجود بحث های کارشناسی صورت گرفت.

دلخوش اظهار داشت: در جلسه رضا عبداللهی رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس و همچنین برخی دیگر از نمایندگان مطالبی را بیان کردند و وزیر بازرگانی نیز توضیحاتی دادند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در مجموع در این نشست تاکید شد که وزارت بازرگانی پیگیر نحوه اجرای قانون هدفمندکردن یارانه ها در بخش آرد و نان است و باید طوری این قانون اجرا شود که ضمن افزایش کیفیت نان در کشور، صرفه جویی به عمل آید و تلاش شود تا نان صنعتی جایگزین نان سنتی شود.

همچنین کسانی که می توانند با تولید نان صنعتی در این زمینه کمک کنند، باید مورد حمایت قرار گیرند. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet