ایام محرم 1398
1389/02/22 11:38:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو فراکسیون اقلیت:

تندروی‌ها و افراطی‌گری‌ها باید مهار شوند

**عضو فراکسیون اقلیت مجلس شورای اسلامی،گفت: اصلاح طلبان واقعی با طرد تندروهای این جریان و وحدت حول محوریت ولایت فقیه ، قانون اساسی و آرمانهای امام راحل عرصه را برای نقش آفرینی دلسوزان و وفاداران به نظام و ملت فراهم نمایند.

جهانبخش امینی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: تنش های سیاسی بوجود آمده در کشور پس از انتخابات دهم ریاست جمهوری مشکلات فراوانی بوجود آوردند.

عضو فراکسیون اقلیت مجلس با بیان اینکه تندرو ها و جریان اصلاحات لطمات جبران ناپذیری را به نظام وارد کرد تصریح کرد: تندروی ها و افراطی گری ها باید مهار شوند زیرا منجر به بروز چالش ها و کدورت های فراوانی در نظام می شوند.

وی افزود:با تجمیع عقلای جریان اصلاحات حول محور ولایت فقیه قانون اساسی و آرمانهای نظام و همچنین استمرار ورزیدن بر اهداف امام (ره) باید انقلاب اسلامی را پاسداری و اداره کنیم تا آرامش بر جامعه بازگشته و زمینه خدمتگزاری بر مردم فراهم شود.

امینی با اذعان براینکه اصلاح طلبان واقعی باید اشتباهات و کج فهمی هایی که بعضا در این جریان بوجود آمده را جبران نمایند،خاطرنشان کرد:اصلاح طلبان واقعی باید با بکارگیری افراد صاحب نظر و دلسوز نظام زمینه از بین رفتن تنشها را در جامعه فراهم سازند.

عضو فراکسیون اقلیت با بیان اینکه افرادی که برخلاف قانون اساسی و نظام حرکت کرده اند از جانب ملت  طرد شده اند خاطرنشان کرد: تندرو ها از هر طیف و جریانی به فراموشی سپرده شده و به گوشه رانده شده و مطرود و منفور مردم گشته اند.

وی با اذعان بر اینکه تاکید بر وحدت کلمه ای که امام مطرح کردند و همچنین جذب حداکثری و دفع حداقلی که مقام معظم رهبری بر آن اصرار داشته اند منجر به بازگشت آرامش به جامعه خواهد شد؛گفت: افراد دلسوز نظام باید با عقلانیت به قضایا نگریسته و زمینه خدمتگزاری را مهیا نمایند تا امکان بروز هیچ گونه چالشی وجود نداشته باشند زیرا در غیر این صورت تنها دشمنان سود خواهند برد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet