حلول ماه ربیع الاول
1389/02/22 14:54:00
سرویس صحن
نماینده مردم رودبار:

تهدید اتمی آمریکا پوچ و بی‌پایه است

**نماینده مردم رودبار گفت: تهدید پوچ و بی پایه اتمی آمریکا آخرین حربه برای مقابله با عظمت ملت سرافراز ایران است.

صمد مرعشی در نطق میان دستور خود ضمن بیان تسلیت به مناسبت شهادت حضرت زهرا(س)، و گرامی داشت روز معلم و کارگر، اظهار داشت: امیدوارم وزیر آموزش و پرورش فرمایشات و توصیه های حکیمانه رهبر معظم انقلاب را درخصوص تحول بنیادین در آموزش و پرورش متناسب با نیازها، اهداف والا و امکانات انسانی کشور نصب العین فعالیت های ارزنده خویش قرار دهند.

وی ضمن تایید مواضع مقتدرانه رئیس جمهوری در نیویورک، افزود: مواضع مقتدرانه و صلح آمیز هسته ای ایران اسلامی در اجلاس بازنگری خلع سلاح هسته ای به سران امریکا اعلام شد.

نماینه مردم رودبار با تاکید بر اینکه تهدید پوچ و بی پایه اتمی آمریکا آخرین حربه برای مقابله با عظمت ملت سرافراز ایران است، ادامه داد: از جامعه بین المللی به ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد می خواهم توجه مجمع عمومی این سازمان را به منظور تشکیل نشستی فوق العاده جهت بررسی این تهدیدها و اتخاذ واکنشی موثر در برابر سیاست جدید هسته ای آمریکا و تهدیدات آن علیه صلح و امنیت جهانی جلب نمایند.

وی در ادامه تاکید کرد: از فرماندهان پرتلاش و دلیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش جمهوری اسلامی ایران که موجبات خرسندی و مباهات ایران اسلامی و یاس و درماندگی قدرت های بیگانه را در برگزاری رزمایش های غرورانگیز پیامبر اعظم پنج و ولایت 89 در آب های نیلگون خلیج همیشه فارس و تنگه استراتژیک هرمز ایجاد نموده و تابلوئی تمام اعیار و معنادار از اقتدار و صلابت ملت شریف و غیرتمند ایران و آمادگی همه جانبه نیروهای دلاور برای مقابله هوشمندانه و قاطعانه با بیگانگان و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی را فراهم آوردند صمیمانه سپاسگذاری می نمایم.

نماینده مردم رودبار در ادامه نطق خود به بیان پاره ای از مشکلات استان و شهرستان رودبار پرداخت و این مشکلات را به شرح زیر عنوان داشت:

1) ضرورت دستور بررسی علل تعلل در اجرائی نشدن پروژه های مصوب سفر دوم هیات محترم دولت به استان گیلان در شهرستان رودبار
2) ضرورت دستور بررسی درخصوص علل تعلل در زمینه رفع مشکلات آب شرب شهرهای رودبار، منجیل، اوشان، رستم آباد، جیرنده و بره سر
3) یکی از معضلات موجود در جامعه کارگری وجود شرکتهای خدماتی می باشد که امنیت شغلی را در بین کارگزاران زحمتکش به مخاطره انداخته و با دادن حداقل حقوق پایه، این قشر زحمتکش را به استثمار کشیده و به دلخواه هر موقع که اراده می نماید بدون توجه به سوابق و تجربه کار نسبت به اخراج کارگران اقدام می نمایند شایسته است وزارت محترم کار و امور اجتماعی تدبیری اندیشیده است تا این معضل بزرگ در سطح کشور از بین رفته و امنیت شغلی نیز در بین این عزیزان ایجاد گردد.
4) ضرورت ساماندهی جنگل ها و جلوگیری از سرگردانی مردم ساکن در جنگل با اختصاص اعتبار مناسب.
5) ضرورت گازرسانی به منطقه بلوکات رحمت آباد که مصوبه هیات محترم دولت را نیز دارا می باشد.
6) ضرورت تعیین تکلیف و ایجاد متولی مشخص برای ساخت و مرمت جاده بین مزارع
7) ضرورت دستور مطالعه و اکتشاف جدید و استخراج زغال سنگ از معدن سنگرود (البرز غربی) برای حفظ و بقاء اشتغال در آن منطقه.
8) ضرورت دستور بررسی و رفع نواقص موجود در آزادراه قزوین رشت خصوصاً ورودی و خروجی شهر اوشان، زیرگذارهای روستاهای بالادست آزادراه با مزارع خود.
9) ضرورت دستور بررسی علل نابودی محصول برنج، زیتون، چای و پیله ابریشم و تغییر کاربردی زمین های کشاورزی به دلیل عدم توجیه اقتصادی توسط کشاورزان
10) ضرورت ساخت سالن ورزشی سرپوشیده در شهرستان برای بانوان محترم
11) ضرورت دستور اجرائی نمودن ساخت سد دیورش برای تامین آب شرب شهرستان

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet