حلول ماه ربیع الاول
1389/02/22 16:06:00
سرویس اقتصادی
گرانمایه پور:

سایپای کاشان ظرفیت اشتغالزایی برای بیش از 10 هزار نفر را دارد

**نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی گفت: کارخانه خودروسازی سایپای کاشان با راه اندازی تمام فازهای آم ظرفیت اشتغالزایی بیش از ۱۰ هزار نفر را دارد.

اصغر گرانمایه پور در بازدید از خبرگزاری خانه ملت گفت: سه روز پیش کارخانه سایپا خوردو با حضور رئیس جمهور در شهرستان کاشان به طور رسمی افتتاح شد.
وی تصریح کرد: این کارخانه در زمینی به مساحت 3 میلیون و 180 هزار متر مربع و در زیر بنایی بیش از 220 هزار متر مربع اخداث شد. این مجتمع مجهز به مدرن ترین ماشین آلات و روبوت های صنایع خودروسازی است.
گرانمایه پور ضمن بیان اینکه این کارخانه ظرفیت اشتغال زایی بیش از 3 هزار نفر در فازهای فعلی را دارد خاطر نشان کرد: با راه اندازی فازهای دیگر این کارخانه ظرفیت اشتغال زایی آن به بیش از 10 هزار نفر افزایش خواهد یافت. 4 ماه پیش از افتتاح رسمی این کارخانه 8 هزار خوردو در دو مدل تیبا(مینیاتور) و پراید 111  تولید کرده است.
نماینده مردم کاشان به دیگر ویژگی های این مجتمع اشاره کرد: در کنار این کارخانه ایستگاه اختصاصی راه آهن به منظور ورود تجهیزات و قطعات ضروری و نیز صدور خورد به خارج در نظر گرفته شده است.
گرانمایه پور تاکید کرد: صادرات خودروهای این کارخانه از طریق بندر عباس صورت خواهد گرفت. همچنین اداره گمرک اختصاصی جهت ورادات و صادرات سایپای کاشان مد نظر گرفته شده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet