هدر موبایل
1389/02/22 17:49:00
سرویس سیاسی
نماینده پارلمانی هند:

حل معضلات تروریسم و مواد مخدر با همکاری‌های پارلمانی

**نماینده پارلمان هند در نشست اجرایی کمیته سیاسی مجمع بین المجالس با مثبت ارزیابی کردن مباحث مطرح شده در این اجلاس گفت: مباحث و موضوعاتی که در این نشست مطرح شد بسیار مفید و موثر بود و ما به حل بسیاری از معضلات با همکاری ایران و کشورهای شرکت کننده امیدواریم.

به گزارش خانه ملت جای کراکاش آکاروال نماینده پارلمان هند گفت: در نشست کمیته سیاسی مجمع بین المجالس موضوعات تروریسم، مبارزه با قاچاق مواد مخدر، حل بحران غزه و فلسطین، تقویت اتحاد برای صلح مطرح شد که شرکت کنندگان توانستند نظرات خود را درخصوص این محورها بیان کنند.

وی افزود: من بر این اعتقادم که هر کاری یک زمانی دارد و اکنون زمان آن فرارسیده است که برای مبارزه با تروریسم همگی در منطقه متحد شویم چرا که تروریسم اکنون معضلی است که همه مردم و کشورها را درگیر کرده است و مبارزه با آن هماهنگی کشورهای مختلف منطقه را می طلبد.

آکاروال با اشاره به حادثه تروریستی سال گذشته بمبئی افزود: باید روابط دیپلماسی پارلمانی برای مبارزه با تروریسم فعال شود تا دیگر حادثه ای مانند حادثه بمبئی در هیچ کشوری در جهان رخ ندهد.

وی تاکید کرد: نشست های بین المجالس فرصت مناسبی برای هم اندیشی و انتقال تجربیات و هماهنگی در اتحاد سیاست هایی برای رفع مشکلات منطقه خواهد بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet