حلول ماه ربیع الاول
1389/02/22 19:48:00
سرویس کمیسیون ها
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس:

جزایر خلیج‌فارس، میزبان همایش‌ها و سمینارها باشد

**ی

ارسلان فتحی پور رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و عضو گروه تحول اقتصادی در دیدار از خبرگزاری ملت گفت: ما می توانیم بحث گردشگری و در جزایر دور افتاده خلیج فارس فعال کنیم . البته باید زیرساخت هایی ایجاد کنیم . با ایجاد این زیرساخت ها شرایط تجاری این جزایر بهتر شده و بازارهای زیادی در آنجا ایجاد خواهد شد.

فتحی پور افزود: به نظر من ایجاد پارک های آبی، صنایع دستی داخلی و کشورهای همسایه می توانند از دیگر فعالیت هایی باشد که به رونق این جزایر کمک خواهد کرد و مسافران داخلی و خارجی بسیاری به این جزایر خواهد کشاند.

وی در پاسخ در توضیح نقش دولت در این تحولات گفت: البته امکانات و امتیازاتی که دولت خواهد داد در تسریع این جریان بسیار تاثیرگذار است.

برگزاری همایش ها و سمینارها در این جزایر و به نمایش درآمدن دستاوردهای سازمان ها و وزارتخانه ها تاثیر بسیاری در این جزایر کم رفت و آمد خواهد گذشت.

پیشنهاد من این است که اجازه برگزاری سمینار یا همایش را در تهران ندهند و وزارتخانه ها و سازمان ها را موظف کنند که این فعالیت ها را در جزایر داشته باشند با این اتفاق هم اشتغالزایی خواهیم داشت و هم باتوجه و فعالیت بیشتر و مستمر نظام شاهد تحولات و رشد قابل توجهی در این جزایر خواهیم بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet