هدر اصلی
1389/02/23 12:54:00
سرویس سیاسی

نایب رئیس پارلمان فلسطین نشست تهران راسبب آگاهی منطقه علیه تهدیدات غرب دانست

**تیسیر قبعح نایب رئیس مجلس فلسطین در گفتگو با خبرنگار خانه ملت با عالی توصیف کردن فعالیت کمیته دائمی سیاسی مجمع پارلمان های آسیایی به میزبانی ایران گفت: حضوردر نشست تهران بیانگر حمایت از موضع ایران در موضوع هسته ای است.

نائب رئیس پارلمان فلسطین گفت : حضور در نشست کمیته سیاسی تهران برای حمایت از مواضع هسته ای ایران است 
 
نماینده فلسطین  افزود: نشست کمیته سیاسی تهران در این برهه زمانی بسیار مهم است و اهمیت این نشست برای شرکت کنندگانی که از پارلمانهای مختلف گرد هم آمده اند در جهت حل معضلات منطقه مشخص است.
وی افزود: باید گفت نشست تهران به نوعی برای آگاهی افکار عمومی کشورهای آسیایی علیه قدرتهای فرامنطقه بخصوص آمریکا و غربیها موثر بوده است و البته حضور نمایندگان پارلمانی آسیا در نشست این کمیته بیانگر حمایت و پشتیبانی از موضع ایران در مقابل تهدیدات و اعمال فشارها علیه کشور است.
قبعح نمایندگان مردم منطقه قلقیلیه در کرانه باختری در پارلمان فلسطین همچنین مواضع و اقدامات ایران در حمایت از مقاومت ضد اشغالگری فلسطین را قابل تقدیر دانست.
گفتنی است نشست سه روزه کمیته دائمی سیاسی پارلمان های آسیایی از روز چهارشنبه در تهران آغاز به کار کرد و در این نشست نمایندگانی از پارلمان های پانزده کشور در آن شرکت کردند  

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet