شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1386/10/18 16:13:00
سرویس صحن
نطق پیش از دستور

پاک نژاد: مسؤولان با رفع مشکلات، حلاوت سفر رهبر معظم انقلاب را در اذهان مردم یزد به یادگار بگذارند

پاک نژاد گفت: امیدوارم مسؤولان با عنایت به دستورات ویژه رهبری تلاش نمایند و با پیگیریهای شایسته حداکثر اثربخشی و دستاوردها از این رویداد گران‌سنگ برای منطقه منظور داشته و با رفع مشکلات، حلاوت این سفر را برای همیشه در اذهان مردم یزد به یادگار بگذارند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، متن کامل نطق عباس پاک نژاد نماینده مردم یزد و صدوق سومین ناطق پیش از دستور جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی به این شرح است:

بالاخره پس از سالها امید و انتظار، مردم شریف و متدین دارالعباده یزد، مراد و مرجع خود، رهبر معظم انقلاب را در جمع خود دیدند و کام خود را از فرصت وجود دیدارش سیراب کردند و برای همیشه خاطره حضور سبز معظم‌له را دیوان خاطرات خویش به یاد خواهند سپرد.

اینجانب که افتخار نمایندگی دیار و سامانی را دارم که بزرگانی چون آیت‌الله حائری یزدی (مؤسس حوزه علمیه قم)، آیت‌الله سیدمحمدکاظم طباطبایی، آیت‌الله خاتمی و سومین شهید محراب (آیت‌الله صدوقی) و بسی بزرگان و نام‌آوران دیگر را تقدیم جامعه انسانی نموده است، در راستای سفر پرخیر و برکت مقام معظم رهبری به چند نکته اشاره می‌کنم:

1 ـ لازم می‌بینم مراتب تشکر و امتنان خود را از معظم‌له برای سفر به استان یزد اعلام داشته و این سفر که برای بار اول قلمداد می‌شود به یقین ثمرات فراوان ان‌شاء‌الله به همراه خواهد داشت و منشاء تحولات اساسی در استان خواهد بود که جای تقدیر دارد.

2 ـ مردم شریف، متدین، شهید‌پرور و عالم‌دوست یزد از گذشته پرافتخار خود با حضور یکپارچه و حماسی در مراسم استقبال از رهبری، عشق و شناخت و علاقه خود را به دین و نظام ولایت به تمامی به عرصه ظهور رساندند. امیدوارم مسؤولان عزیز قدردان احساسات پاک و عواطف بی‌شائبه مردم باشند و بدانند که هرچه داریم از مردم است و لحظه‌ای در خدمت صادقانه به آنان درنگ نورزیم و خدای بزرگ را بر موفقیت چنین مردمی سپاسگزار باشیم و نیز از باید از امام جمعه محترممان حجت‌الاسلام صدوقی تشکر کنم.

3 ـ در فراهم‌آوردن این امر و تحقق نیکو و زیبای آن، جمع وسیعی از کارگزاران، مدیران و مسؤولان استان و همچنین نهادهها و دستگاههای مختلف تلاش و سعی ارزشمندی از خود نشان داده‌اند. من از ترس اینکه عزیزی یا دستگاهی از قلم نیافتد بدون ذکر نام از همه تشکر و تقدیر می‌نمایم.

4 ـ استان و شهر یزد بعنوان بیابانی‌ترین منطقه کشور و مرکز قنوات، امروز بدلیل افت سفره‌های زیرزمینی از معضل بی‌آبی رنج می‌برد. همچنین کمبودهای دیگر و مشکلات متعدد دیگری مانند آب، مسکن و تأمین اعتبارات  در منطقه مشهود است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet