هدر موبایل
1389/02/25 09:24:00
سرویس کمیسیون ها
عضو کمیسیون اموزش و تحقیقات:

برنامه چهارم آنگونه که انتظار بود اجرا نشد

**عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اهداف برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی آنگونه که پیش‌بینی شده بود، محقق نشده است.

"نورالله حیدری" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، در ارزیابی عملکرد برنامه چهارم توسعه با اشاره به تحقیق و تفحص مجلس در این رابطه گفت: قطعا نظر قطعی، مستند و منصفانه را باید بعد از ارائه گزارش هیات تحقیق و تفحص ببینیم اما پیش‌بینی‌ها از چند جهت نشانگر این است که ما قطعا و 100 درصد به همه اهداف برنامه چهارم نرسیده‌ایم.

وی افزود: با توجه به بررسی‌های کمیسیون و اعترافات نمایندگان دولت و جلسات پراکنده و براساس ارزیابی‌های غیرمستمر، برداشت ما این است که اهداف برنامه چهارم توسعه آنگونه که پیش بینی شده و قابل انتظار بوده، محقق نشده است که البته می‌تواند دلایل گوناگونی داشته باشد.

نماینده اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ با بیان اینکه تقریبا 50 الی 60 درصد از بندهای برنامه چهارم به اجرا درآمده استف خاطرنشان ساخت: ممکن است بُعدی از ابعاد برنامه، 100 درصد اجرا شده باشد و حتی از آنچه پیش‌بینی شده بود هم جلوتر حرکت کرده باشیم اما در یکسری از موارد به شدت از برنامه عقب ماندیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet